دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > دستگاه‌های اجرایی موانع توسعه منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان را رفع کنند/غرب هرمزگان با استقرار صنایع انرژی بر متحول خواهد شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٤٦

تاریخ:1398/05/20


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
دستگاه‌های اجرایی موانع توسعه منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان را رفع کنند/غرب هرمزگان با استقرار صنایع انرژی بر متحول خواهد شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه‌های اجرایی موانع پیش روی توسعه منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان را برای سرعت بخشیدن به روند استقرار صنایع بزرگ در این منطقه رفع نمایند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی و استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری  در نشست بررسی موانع پیش روی توسعه منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان با اشاره به اهمیت این منطقه ویژه اقتصادی، عنوان کرد: تقویت زیرساخت های مورد نیاز در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان نیازمند همت مدیران دستگاه‌های اجرایی در سطح ملی و استانی و همچنین تلاش مضاعف مدیران منطقه ویژه اقتصادی برای رفع موانع پیش روی توسعه آن است.

وی در همین رابطه گفت: منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان با توجه به نقش بسزایی که در توسعه غرب هرمزگان دارد رفع موانع پیش روی آن برای استان از اهمیت بالایی برخوردار است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: استقرار گسترده صنایع بزرگ در شهرستان پارسیان زمینه ساز تحولات بسیاری در حوزه اشتغال این شهرستان خواهد شد و شرایط برای رشد و رونق پارسیان بیش از پیش مهیا است.

حیدری افزود: کلیه دستگاه های اجرایی ذیربط موانع پیش روی توسعه منطقه اقتصادی انرژی بر پارسیان با توجه به چشم انداز استقرار صنایع بزرگ در این منطقه در اسرع وقت رفع نمایند تا زمینه سرمایه‌گذاری ها در این منطقه  تسریع گردد.

شماره خبر : ١٨٧٤٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/19

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.