دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تصویب ۱۴ طرح سرمایه‌گذاری صنعتی و کشاورزی در کارگروه زیربنایی استان/لزوم کاهش زمان صدور مجوزهای سرمایه گذاری/فرآیند استعلامات الکترونیکی انجام شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٣٦

تاریخ:1398/05/19


استاندار هرمزگان در کارگروه امور زیربنایی استان:
تصویب ۱۴ طرح سرمایه‌گذاری صنعتی و کشاورزی در کارگروه زیربنایی استان/لزوم کاهش زمان صدور مجوزهای سرمایه گذاری/فرآیند استعلامات الکترونیکی انجام شود

استاندار هرمزگان از تصویب ۱۴ طرح سرمایه‌گذاری صنعتی و کشاورزی در کارگروه زیربنایی استان خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست کارگروه امور زیربنایی و توسعه شهری، روستایی، عشایری، آمایش سرزمین و محیط زیست استان هرمزگان با اشاره به بررسی تقاضاهای ارائه شده جهت اجرای طرح های سرمایه گذاری، عنوان کرد: در این نشست ۱۴ طرح صنعتی و کشاورزی بررسی و مصوب شد و مقرر گردید که اراضی آنها در پهنه های مورد تقاضا تعیین کاربری شود.

وی ادامه داد: تصویب این طرح ها در راستای اجرای پروژه های سرمایه گذاری با هدف اشتغالزایی در استان صورت می‌گیرد.

استاندار هرمزگان با تأکید بر کاهش زمان پاسخ به استعلامات و صدور مجوزهای سرمایه گذاری، افزود: باید میانگین زمان صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری توسط هر کدام از دستگاه های اجرایی مشخص و در این خصوص شفاف سازی شود.

همتی همچنین بر لزوم توسعه دولت الکترونیک در استان تاکید کرد و گفت: فرآیند تمامی استعلامات، ارائه و بررسی درخواست های سرمایه گذاری باید به صورت الکترونیکی انجام شود.

شماره خبر : ١٨٧٣٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/19

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.