دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > طرح جامع پایش تصویری در استان هرمزگان اجرایی می شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٣٠٤

تاریخ:1398/04/19


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
طرح جامع پایش تصویری در استان هرمزگان اجرایی می شود

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر ضرورت استفاده از سيستم هاي پايش تصويري و دوربين هاي مداربسته به منظور كنترل مسائل ترافيكي ، امنيتي و ... تاكيد كرد‌.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در جلسه کمیسیون پایش تصویری استان هرمزگان، افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی استان سیستم یکپارچه با مدیریت جامع پایش تصویری پروژه ای بسیار مهم و اساسی است.

وی پس از استماع گزارش اعضای کمیته فنی پایش تصویری استان، بیان کرد: سامانه‌های درون شهری و برون شهری که برای مدیریت عبور و مرور در شهرها و جاده‌ها طراحی شده است علاوه بر کاربردهای مدیریتی برای سازمان‌های مسئول مدیریت شهر و جاده‌ها، کاربردهای انتظامی و امنیتی هم دارد لذا اهمیت آن‌ها برای نظم بخشی در جامعه مضاعف می‌شود.

میرزاد با تاکید بر استفاده از سيستم هاي پايش تصويري و دوربين هاي مداربسته به منظور كنترل مسائل ترافيكي ، امنيتي و ... گفت:  باید یک سیستم یکپارچه و یک مدیریت جامع در استان حاکم شود تا بشود بهتر از وضعیت کنونی فضای عمومی شهرها را کنترل کرد.

وی یادآور شد: شهرداری های استان با همکاری دستگاه های زیر ساختی در اسرع وقت و بر اساس برنامه نسبت به نصب تجهیزات مورد نیاز اقدام نمایند.

شماره خبر : ١٨٣٠٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.