دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > برگزاری اولین نشست دبیران کمیته پشتیبانی و مالی ستاد انتخابات استان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٢٥٩

تاریخ:1398/04/16برگزاری اولین نشست دبیران کمیته پشتیبانی و مالی ستاد انتخابات استان هرمزگان

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان و رئیس کمیته پشتیبانی و مالی ستاد انتخابات استان در اولین نشست با دبیران کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، ضمن تاکید بر اهمیت و حساسیت موضوع انتخابات، شرح وظایف هر یک از اعضا را تشریح و تبیین کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی خواستار برنامه ريزی و فراهم سازی  به موقع مقدمات و تمهيدات لازم، استفاده بهينه از دانش و فناوری های نوين و روز آمد و تسهيل سازی فرآيندهای انتخابات، به كارگيری نيروهای انسانی متعهد و متخصص و بسترسازی برای انتخابات با استفاده از همه ظرفيت ها و امكانات شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: برای تحقق اين مهم، تشكيل و راه اندازی کمیته های زیر مجموعه ستاد پشتیبانی انتخابات با حضور اعضاء امری ضروری و مورد تاكيد است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با اشاره به برگزاری انتخابات پیش رو گفت: یکی از زیرساخت‌های مهم برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و شفاف، آشنایی متصدیان برگزاری انتخابات با قوانین و مقررات انتخابات است.

وی با تاکید بر مصورسازی و ثبت جلسات  و مستندات فعالیت های کمیته های مختلف، افزود: مستندسازی اقدامات کمیته های مختلف ستاد انتخابات در قالب روزشمار برگزاری انتخابات و پوشش خبری و تصویری جلسات این ستاد، از جمله برنامه های این کمیته تا برگزاری انتخابات خواهد بود.

وی اولویت های مهم را در راستای وضعیت موجود استان از لحاظ تدارکات و پشتیبانی عنوان کرد و گفت: نیاز سنجی دقیق از امکانات مورد نیاز و جمع بندی آنها با توجه به میزان تخصیص اعتبارات و مدیریت درست و بموقع از  منابع اعلام شود.

در پایان این نشست مصوب شد، جلسات جمع‌بندی هر کمیته ۲ هفته یکبار برگزار و گزارش مکتوب به دبیرخانه کمیته ستاد انتخابات مالی و پشتیبانی در بخش های مختلف اعلام شود.

شایان ذکر است ستاد انتخابات استان دارای کمیته های اطلاع رسانی ، حراست و استعلامات ، حقوقی ،فناوری اطلاعات ، مالی و پشتیبانی و  کمیته امنیت به عنوان کمیته های شش گانه اصلی ستاد انتخابات استان می باشد.

شماره خبر : ١٨٢٥٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/19

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.