پنج شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > آمادگی دفتر فناوری اطلاعات استانداری هرمزگان برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٩٥٧

تاریخ:1398/04/01


مدیرکل فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری هرمزگان:
آمادگی دفتر فناوری اطلاعات استانداری هرمزگان برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

مدیرکل فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری هرمزگان نقش کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات را بسیار حساس و مهم دانست و از آمادگی دفتر فناوری اطلاعات استانداری هرمزگان برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهرداد یزدانی در جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان هرمزگان، عنوان کرد: کمیته های شهرستانی زیرمجموعه ستاد انتخابات استان  در حوزه فناوری اطاعات باید در اسرع وقت جلسات نهایی خود را تشکیل و بر اساس زمان بندی اعلام شده، وظایف محوله را به نحو احسن انجام دهند.

وی ادامه داد: تکمیل تجهیزات اساسی در حوزه فناوری برای برگزاری انتخابات در فرمانداری های شهرستان های تابعه استان انجام شده است و درحال جمع بندی نهایی آمار و اطلاعات هستیم.

وی گفت: امیدواریم با برنامه ریزی انجام شده طی بازدید های میدانی و برگزاری جلسات با رابطین در فرمانداری های شهرستان های تابعه استان در حوزه فناوری اطلاعات و امنیت شبکه در استان هرمزگان با هیچ مشکلی مواجه نشویم و با اعلام آمادگی همه دست اندرکاران انتخابات شاهد برگزاری انتخاباتی قانونمند، سالم و باشکوه در استان باشیم.

مدیرکل فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری هرمزگان بیان داشت: برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در استان لازم است همه کمیته های شهرستانی، برنامه ریزی لازم را برای اجرای هرچه بهتر وظایف خود داشته باشند.

شماره خبر : ١٧٩٥٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.