پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بهره گیری از تمامی ظرفیت های استان برای برگزاری باشکوه انتخابات/هیات اجرایی و نظارت بر انتخابات در کنار یکدیگرند/اعتماد عمومی مردم مهمترین شاخصه انتخابات است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٩١٦

تاریخ:پنج شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٨


رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان مطرح کرد:
بهره گیری از تمامی ظرفیت های استان برای برگزاری باشکوه انتخابات/هیات اجرایی و نظارت بر انتخابات در کنار یکدیگرند/اعتماد عمومی مردم مهمترین شاخصه انتخابات است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان و رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: به منظور برگزاری انتخاباتی باشکوه در استان از تمامی ظرفیت های مردمی و دستگاه های اجرایی استفاده خواهد شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان هرمزگان با ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه بندرعباس، افزود: به منظور هماهنگی هر چه بیشتر و آگاهی از وضعیت، تجهیزات و امکانات شهرستان ها برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری جلسات ستاد انتخابات استان بطور مستمر درحال برگزاری است.

وی اضافه کرد: فرمانداران باید بانک اطلاعاتی کاملی از تمامی تجهیزات و ظرفیت های شهرستان را تهیه کنند، و ضمن احصاء مشکلات موجود و احتمالی بتوان براحتی در زمان برگزاری انتخابات آنها را مرتفع ساخت.

میرزاد با بیان اینکه باید از ظرفیت های دستگاه های اجرایی در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی بهره برد، بیان کرد: تمامی امکانات و تجهیزات استان باید برای برگزاری یک انتخابات باشکوه بسیج شود و تا حد ممکن با استفاده از ظرفیت های دستگاه های اجرایی کمبودهای احتمالی در حوزه سخت افزاری را جبران کرد.

وی به عناصر مهمی در انتخابات اشاره کرد و گفت: در انتخابات پیش رو دو عنصر مهم وجود دارد ، یکی عنصر انتخاب کنندگان که مردم هستند و باید به آنها توجه ویژه شود و شرایط لازم را برای مشارکت حداکثری آنها در انتخابات فراهم کرد و عنصر دیگر کاندیداها هستند که ضمن تکریم آنها باید اصل بی طرفی را در خصوص آنها رعایت کرد.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اضافه کرد: باید از هر گونه اقدام که موجب ایجاد شائبه در ذهن افراد جامعه می شود پرهیز گردد.

وی بر تشکیل جلسه ستاد انتخابات در شهرستان ها تاکید کرد و افزود: درحال حاضر کلیه شهرستان ها ستاد انتخابات تشکیل شده و برنامه ریزی های لازم به منظور برگزاری یک انتخابات باشکوه درحال انجام است.

وی همکاری هیئت اجرایی و هیئت نظارت در تمامی مراحل برگزاری انتخابات را ضروری دانست و عنوان کرد: با ایجاد همدلی و تعامل میان دو هیئت اجرایی و نظارت شاهد یک انتخابات کم نظیر در استان خواهیم بود.

شماره خبر : ١٧٩١٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.