دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پشتیبانی و فناوری اطلاعات یکی از اولویت های انتخابات سال جاری است/نظام جمهوری اسلامی ایران متکی به آراء مردم است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٨٩٢

تاریخ:1398/03/29


سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
پشتیبانی و فناوری اطلاعات یکی از اولویت های انتخابات سال جاری است/نظام جمهوری اسلامی ایران متکی به آراء مردم است

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران نظامی مردمی و متکی به آراء مردم است، عنوان کرد: به صورت متوسط هر سال یک انتخابات در کشور برگزار می شود که افزایش اقتدار، عظمت و امنیت نظام را در پی دارد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رئیس کمیته پشتیبانی مالی و فناوری ستاد انتخابات استان هرمزگان ، مشارکت مردمی را اولین مسئله در انتخابات برشمرد و بر لزوم بهره گیری از همه ظرفیت های استان در راستای ایجاد اعتماد عمومی و تقویت مشارکت آگاهانه و گسترده مردم همچون دوره های گذشته تاکید کرد.

نازنین شیبانی با اشاره به اینکه پشتیبانی انتخابات و فناوری اطلاعات از اولویت‌های برگزاری انتخابات در سال 98 است، خاطرنشان کرد: کمیته مالی و پشتیبانی و فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان موظف به اتخاذ تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه بهتر و پاسخگویی در انتخابات است.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استاندای هرمزگان همچنین بر لزوم اجرای قانونمند و باشکوه انتخابات با رعایت صرفه و صلاح و کاهش هزینه‌های غیر ضرور و تامین و خرید تجهیزات صرفاً در چارچوب قانون و مقررات با برگزاری مناقصه و ایجاد رقابت سالم در بخش خصوصی تاکید کرد و همه ادارات، دستگاه ها و نهاد ها را طبق قانون انتخابات مکلف به همکاری با فرمانداران و بخشداران در جهت تامین نیروی انسانی و امکانات مورد نیاز دانست.

وی ابراز امیدواری کرد: طبق ماده ۱۱قانون انتخابات مدیران  در سطح استان و شهرستان ها نهایت همکاری برای برگزاری مطلوب و باشکوه انتخابات را داشته باشند.  

شماره خبر : ١٧٨٩٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/19

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.