دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تاکید رئيس ستاد انتخابات هرمزگان بر رعايت اصل بی طرفی و اجرای مر قانون


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٧١٩

تاریخ:1398/03/13تاکید رئيس ستاد انتخابات هرمزگان بر رعايت اصل بی طرفی و اجرای مر قانون

اولین جلسه ستاد انتخابات استان هرمزگان با هدف هماهنگی و پیشبرد برنامه های یازدهمین دوره انتخابات مجلس شوراهای اسلامی به ریاست سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان و با حضور اعضا و روسای کمیته های این ستاد برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در این جلسه با اشاره به تاثیرگذار بودن فضای عمومی كشور در روند برگزاری انتخاباتی باشكوه و با مشاركت بالای مردم گفت: همه افراد و دست اندركاران انتخابات باید اصل بی طرفی را رعایت و مر قانون را سرلوحه كارها و اقدامات خود قرار دهند و از هرگونه اقدام شائبه برانگیز خودداری کنند‌.

دکتر عباس میرزاد در راستای نیازسنجی امكانات شهرستان ها، به فرمانداران و بخشداران سراسر استان تاكید كرد: ضمن برآورد امكانات و نیازهای خود، مشكلات را به منظور اتخاذ تدابیر لازم به ستاد انتخابات استان اعلام كنند.

وی با تشریح و تبیین برخی از مهم‌ترین وظایف کمیته‌های ستاد انتخابات، افزود: کمیته‌های زیرمجموعه ستاد انتخابات استان باید در اسرع وقت جلسات خود را تشکیل و بر اساس زمان بندی اعلام شده، وظایف محوله را به نحو احسن انجام دهند.

رئيس ستاد انتخابات هرمزگان بر برگزاری منظم جلسات این ستاد، پیگیری جدی و هماهنگی امور توسط روسای کمیته ها و اعضای ستاد انتخابات تاکید کرد.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات اظهار داشت: همدلی، انسجام، وفاق و امید آفرینی به منظور مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ضروری است.

در پایان این جلسه احکام اعضای ستاد انتخابات هرمزگان توسط سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان به آنان اعطا شد.

شماره خبر : ١٧٧١٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.