يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > 90 نفر آتش نشان در شهرداری های هرمزگان استخدام می شوند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٥٢٨

تاریخ:1398/03/01


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان خبر داد:
90 نفر آتش نشان در شهرداری های هرمزگان استخدام می شوند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از استخدام 90 نفر آتش نشان در 22 شهرداری و دهیاری استان خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس ضمن اعلام این خبر افزود: مجوز جذب 90 آتش نشان و راننده آتش نشان از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و پس از آن از سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اخذ شده است که ثبت نام از روز شنبه (چهارم خرداد ماه سال جاری) به آدرس سامانه :www.hormozgan.ac.ir بصورت اینترنتی صورت می پذیرد.

وی اضافه کرد: پذیرفته شدگان این آزمون در بندرعباس، فین، هرمز، میناب، تیرور، هشتبندی، سندرک، بندرلنگه، بندرچارک، لمزان، رودان، زیارتعلی، کوشکنار، بستک، جناح، بندرگروک، بندرجاسک، ابوموسی، سردشت، سوزا، حاجی آباد، سرگزاحمدی، بندرخمیر مشغول به کار خواهند شد.

مدرس به رشته های شغلی در این آزمون اشاره کرد و گفت: رشته شغلی های تعریف شده در آگهی استخدام برای پست های متصدی ارتباطات- غواص- نجات غریق-آتش نشان- آتش نشان (قایقران)- آتش نشان (راننده) است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: داوطلبان علاوه بر دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس با رشته های تحصیلی مرتبط و خاص مندرج در آگهی استخدام باید دارای گواهی نامه رانندگی پایه یک - پایه دو یا پایه سه- غواصی – نجات غریق ومهارت قایقرانی در قایق موتوری متناسب با شرایط اختصاصی مشاغل مندرج در آگهی باشند.

وی تاکید کرد: داوطلبان پذیرفته شده چند برابر ظرفیت برای آزمون عملی باید از آمادگی جسمانی کامل و بالایی برخوردار بوده و انتخاب نهایی آنان براساس نتایج آزمون عملی و کسب حد نصاب لازم براساس نمرات است.

شماره خبر : ١٧٥٢٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.