يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > موانع پیش روی فعالیت شرکت های فعال سرمایه‌گذاری در مجموعه شهید رجایی مرتفع شود/مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع لازم الاجرا است/شکوفایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری هرمزگان نیازمند مدیران جهادی است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٥٢٣

تاریخ:1398/03/01


معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان:
موانع پیش روی فعالیت شرکت های فعال سرمایه‌گذاری در مجموعه شهید رجایی مرتفع شود/مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع لازم الاجرا است/شکوفایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری هرمزگان نیازمند مدیران جهادی است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: اداره کل بنادر و دریانوردی استان زمینه فعالیت شرکت های فعال سرمایه‌گذاری در مجموعه بندر شهید رجایی را تسهیل نماید.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان با اشاره به ظرفیت های بندر شهید رجایی برای سرمایه‌گذاری، عنوان کرد: با توجه به وجود فرصت های مناسب سرمایه‌گذاری در مجموعه بندر شهید رجایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان زمینه فعالیت شرکت های سرمایه گذاری را در این مجموعه را تسهیل نماید.

وی با تاکید بر اجرای مصوبات کارگروه رفع موانع تولید از سوی مدیران دستگاه‌های اجرایی ، خاطرنشان کرد:مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با توجه به جایگاه حقوقی آن  برای کلیه دستگاه های اجرایی لازم اجرا است و اجرای این مصوبات را منوط به موافقت دستگاه‌های بالادستی نمودن از هیچ مدیری پذیرفته نیست.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در همین رابطه گفت: تعلل اداره کل بنادر و دریانوردی استان در اجرای مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید قابل پذیرش نیست و این اداره کل موظف است در اسرع وقت نسبت به اجرای مصوبات کارگروه برای تسریع در روند سرمایه‌گذاری ها و رفع موانع پیش روی فعالیت شرکت های سرمایه گذاری در مجموعه شهید رجایی اقدام نماید.

حیدری تصریح کرد: تامین سرمایه در گردش واحد های تولیدی برای تسریع در روند فعالیت این واحدها از سوی شبکه بانکی با جدیت دنبال گردد.

وی با اشاره به وجود ظرفیت های معدنی در مناطق مختلف استان، اظهار داشت: با توجه به وجود ظرفیت های مناسب معدنی در استان از این ظرفیت  برای ایجاد فرصت های جدید اشتغالزایی و افزایش تولید استان در سال رونق تولید بیش از پیش با برنامه ریزی بهره برد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به فرصت های سرمایه گذاری استان، خاطرنشان کرد: هرمزگان با توجه به فرصت های سرمایه گذاری فراوانی که دارد با پشتکار و همت  مدیران دستگاه‌های اجرایی برای رفع موانع تولید و تسهیل فرصت های سرمایه‌گذاری در سال رونق تولید در کشور می تواند سرآمد باشد.

شماره خبر : ١٧٥٢٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.