يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > 36 طرح در کارگروه امور زیر بنایی هرمزگان بررسی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٥٢٢

تاریخ:1398/03/01


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
36 طرح در کارگروه امور زیر بنایی هرمزگان بررسی شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: از 36 طرح بررسی شده در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان با 25 طرح موافقت شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس در جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان، افزود: پس از بررسی طرح های مطرح شده در این کارگروه تعداد 25 طرح با نظر مثبت تمامی اعضا مورد موافقت قرار گرفت.

وی با اشاره به موضوعیت اکثر طرح های بررسی شده در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان، بیان کرد: طرح های مطرح شده در این کار گروه در حوزه های مختلفی از جمله خوراک دام و طیور، گرگور بافی، تولید صنعتی پوشاک، بز داشتی و پرورش میگو بوده است.

مدرس افزود: از دیگر طرح های مطرح شده در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان می توان به طرح های مانند پرورش قارچ، پرورش الاغ، شتر داشتی، مرغ تخم گذار، صنعت بسته بندی سبزیجات و صیفی جات، بز پرواری و محصولات بتنی اشاره کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان اضافه کرد: طرح های مطرح شده در کارگروه زیربنایی و  شهرسازی استان مربوط به شهرستان های بندرلنگه، حاجی آباد،بندرعباس، بستک، خمیر، رودان، میناب، پارسیان و جاسک بوده است.

وی از بررسی طرح شهرک صنعتی چارک در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی خبر داد و گفت: طرح شهرک صنعتی چارک نیز در این کارگروه مورد بررسی قرار گرفت که با توجه به اینکه برخی وزارتخانه ها به استعلامات در این خصوص هنوز پاسخی نداده اند باید پیگیر استعلامات نهایی آن شد تا بتوان به جمع بندی نهایی در این مورد رسید.

شماره خبر : ١٧٥٢٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.