دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تحت پوشش قرار دادن و حمایت از ایتام کار بزرگی است که از سوی انسان های بزرگ انجام می‌شود/روحیه خوبی برای کمک به نیازمندان در کشور ما وجود دارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٥١٧

تاریخ:1398/02/31


دکتر همتی در همایش تجلیل از حامیان و خیرین طرح اکرام ایتام در استان:
تحت پوشش قرار دادن و حمایت از ایتام کار بزرگی است که از سوی انسان های بزرگ انجام می‌شود/روحیه خوبی برای کمک به نیازمندان در کشور ما وجود دارد

استاندار هرمزگان گفت: تحت پوشش قرار دادن و حمایت از ایتام کار بزرگی است که از سوی انسان های بزرگی که در میان ما زندگی می‌کنند، انجام می‌شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در همایش تجلیل از حامیان و خیرین طرح اکرام ایتام در استان هرمزگان با تبریک سالروز ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام، عنوان کرد: خیرین و افراد نیکوکار با روحیه انسان دوستی خود، شادی ها را در میان بندگان خداوند متعال تقسیم می‌کنند.

وی ادامه داد: تحت پوشش قرار دادن و حمایت از ایتام کار بزرگی است که از سوی انسان های بزرگی که در میان ما زندگی می‌کنند، انجام می‌شود.

استاندار هرمزگان افزود: با وجود چنین انسان های نیکوکار، بخشنده و مهربانی در جامعه، همه ما احساس آرامش می کنیم.

همتی تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های خوب مردم ایران به دلیل داشتن اعتقادات و باورهای اسلامی و همچنین روحیه ایرانی، مشارکت گسترده در امور خیر و نیکوکاری است.

وی گفت: به برکت وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم نیکوکار ایران اسلامی، روحیه عمومی خوبی در راستای کمک به نیازمندان در کشور ما وجود دارد و با تقویت این روحیه جامعه ما در مسیر تعالی بیشتر قرار می گیرد.

شماره خبر : ١٧٥١٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.