دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > اتاق بازرگانی به معنای واقعی پشتیبان بخش خصوصی باشد/رفع دغدغه های بخش خصوصی توسط اتاق بازرگانی پیگیری شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٧٥١٦

تاریخ:1398/02/31


استاندار هرمزگان در نشست با اعضای هیئت رئیسه موقت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان:
اتاق بازرگانی به معنای واقعی پشتیبان بخش خصوصی باشد/رفع دغدغه های بخش خصوصی توسط اتاق بازرگانی پیگیری شود

استاندار هرمزگان گفت: اتاق بازرگانی باید به معنای واقعی پشتیبان بخش خصوصی باشد و ما انتظار داریم تا اتاق بازرگانی فضای مناسبی برای انتقال و پیگیری مسائل و دغدغه های بخش خصوصی را فراهم کند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست با اعضای هیئت رئیسه موقت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان هرمزگان عنوان کرد: اتاق بازرگانی باید به مسائل سرمایه‌گذاری، تولید و تجارت در استان ورود جدی داشته و ساماندهی لازم را در این حوزه ها انجام دهد.

وی ادامه داد: ما از فعالیت‌های اتاق بازرگانی در راستای توسعه تجارت و رونق تولید در استان حمایت لازم را خواهیم داشت و این اتاق نیز باید مشارکت خوبی در این حوزه ها داشته باشد.

استاندار هرمزگان افزود: اعضای هیئت رئیسه موقت اتاق بازرگانی تلاش کنند تا فضا برای حضور و مشارکت تمامی فعالان در این حوزه در مجموعه اتاق ایجاد شود و همچنین با برنامه ریزی، انتخابات اتاق بازرگانی به شکل مناسبی برگزار شود.

همتی تصریح کرد: اتاق بازرگانی باید به معنای واقعی پشتیبان بخش خصوصی باشد و ما انتظار داریم تا اتاق بازرگانی فضای مناسبی برای انتقال و پیگیری مسائل و دغدغه های بخش خصوصی را فراهم کند.

وی گفت: اتاق بازرگانی با ساماندهی فعالیت‌ها در حوزه‌های صادرات و واردات و استفاده از ظرفیت‌های اقتصادی می‌تواند ثمرات بسیاری را برای استان داشته باشد.

شماره خبر : ١٧٥١٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.