دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > طرح جامع ترافیک بافت مرکزی بندرعباس به سرعت تکمیل شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٦٤٩٨

تاریخ:1398/02/30


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان تاکید کرد:
طرح جامع ترافیک بافت مرکزی بندرعباس به سرعت تکمیل شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بر تسریع در تکمیل طرح جامع ترافیک بافت مرکزی بندرعباس تاکید کرد و گفت: با وجود اینکه طرح جامع بافت مرکزی بندرعباس به صورت کامل اجرایی نشده اما رضایتمندی نسبی شهروندان را به دنبال داشته که باید این طرح هر چه سریع تر تکمیل شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس در جلسه شورای ترافیک استان هرمزگان، افزود: باید علل کندی در اجرای طرح جامع ترافیک بافت مرکزی بندرعباس مشخص و رفع گردد تا اقدامات مورد نیاز برای پیشرفت این طرح سرعت یابد.

وی اضافه کرد: اجرای کامل طرح جامع ترافیک بافت مرکزی بندرعباس موجب روان شدن بار ترافیکی در این منطقه از شهر خواهد شد.

مدرس بر ضرورت ساماندهی بلوار ساحلی بندرعباس تاکید کرد و افزود: با توجه به اهمیت ساماندهی بلوار ساحلی بندرعباس  در ایام نوروز و روزهای پر ازدحام این شهرستان باید طرح ساماندهی این بلوار در اسرع وقت اجرایی شود.

وی تصریح کرد: نباید برای رفع مشکلات نقاطی مانند بلوار ساحلی بندرعباس تنها در زمان و ایام  خاص چاره اندیشی کرد زیرا راه حل ها در این گونه زمان ها فقط مانند مسکن بوده و مشکل را ریشه ای رفع نخواهد کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان خاطر نشان کرد: باید تمامی نقاطی که در روزهای پرازدحام، از نظر بار سنگین ترافیکی، موجب بروز مشکل می شوند را هر چه سریع تر  ساماندهی کرد.

وی بر تشکیل مرتب جلسات بررسی علل تصادفات درون و برون شهری تاکید کرد و گفت: باید در این جلسات علل تصادفات در استان مورد بررس قرار گیرد و با تحلیل و ارایه راهکار مناسب و کاربردی، از وقوع اکثر تصادفات در جاده های هرمزگان جلوگیری کرد.

مدرس اضافه کرد: با توجه به اهمیت جلسات بررسی علل تصادفات جاده ای در استان شخصا در این جلسات حضور خواهم داشت و گزارشات و تحلیل های آن را بررسی خواهم کرد چون  پیشگیری از بروز حتی یک تصادف با ارایه راهکار در این جلسات بسیار با اهمیت است.

شماره خبر : ١٦٤٩٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.