دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > ساماندهی نیروهای بخشداری ها یکی از اولویت های این حوزه است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٦٤٨٥

تاریخ:1398/02/29


سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
ساماندهی نیروهای بخشداری ها یکی از اولویت های این حوزه است

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: ساماندهی نیروهای بخشداری ها یکی از اولویت های این حوزه است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در بازدید از بخشداری هرمز که با حضور فرماندار شهرستان بندرعباس و جمعی از مدیران کل استانداری هرمزگان انجام شد، اظهار کرد: با پیگیری ها به عمل آمده به منظور افزایش بهره وری و استفاده بهینه از توانمندی نیروی انسانی و ساماندهی ، بازنگری تشکیلات فرمانداری ها و بخشداری های تابعه بخصوص بخشداری هرمز استان درحال انجام است.

وی اضافه کرد: برای تسریع درامور اجرایی بخشداری های مستقل تابعه استان، تشکیلات جدید ارائه شده که با تحقق این مهم بیش از 80 درصد بخشداری های هرمزگان از پست سازمانی برخوردار می شوند.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: ساختار و تشکیلات جدید فرمانداری ها و بخشداری های استان پس از تایید نهایی توسط وزارت کشور و سازمان امور اداری و استخدامی کشور جهت عملیاتی شدن توسط دفتر برنامه ریزی ، نوسازی و تحول اداری استانداری به فرمانداری ها و بخشداری های تابعه استان ابلاغ شده است که باید هرچه سریعتر نسبت به تکمیل و استفاده از توانمندی ظرفیت های نیروی های سازمانی انجام شود.

شماره خبر : ١٦٤٨٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.