دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > توجه و حمایت ویژه استاندار هرمزگان از روابط عمومی ها فرصت خوبی را برای ارتقای جایگاه این مجموعه در دستگاه‌های استان ایجاد کرده است/دوره های آموزشی و جشنواره تولیدات روابط عمومی ها در هرمزگان برگزار می شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٦٤٨٤

تاریخ:1398/02/29


سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان:
توجه و حمایت ویژه استاندار هرمزگان از روابط عمومی ها فرصت خوبی را برای ارتقای جایگاه این مجموعه در دستگاه‌های استان ایجاد کرده است/دوره های آموزشی و جشنواره تولیدات روابط عمومی ها در هرمزگان برگزار می شود

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان گفت: توجه و حمایت ویژه استاندار هرمزگان از روابط عمومی ها فرصت خوبی را برای ارتقای جایگاه این مجموعه در دستگاه‌های استان ایجاد کرده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، فاطمه رکن الدینی در آیین گرامیداشت هفته روابط عمومی و ارتباطات در استان هرمزگان به بیان تاریخچه ای از فعالیت روابط عمومی ها در سراسر دنیا و ایران پرداخت و عنوان کرد: در استان هرمزگان طی سال های اخیر شاهد رشد کمی و کیفی عملکرد روابط عمومی ها بوده ایم اما هنوز این مجموعه آن گونه که باید به جایگاه واقعی خود نرسیده و مورد توجه قرار نگرفته است.

وی ادامه داد: دکتر همتی استاندار هرمزگان توجه و حمایت ویژه ای از حوزه روابط عمومی دارند و ما تلاش می‌کنیم با استفاده از این فرصت مصوبات خوبی را برای ارتقای جایگاه روابط عمومی ها در مجموعه دستگاه ها و نهادهای مختلف در هرمزگان داشته باشیم.

سرپرست اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری هرمزگان افزود: دوره های آموزشی برای روابط عمومی ها با دستور دکتر همتی استاندار هرمزگان و با تامین اعتبار از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به زودی برگزار خواهد شد.

وی همچنین خواستار استفاده از فعالین رسانه ای به عنوان مشاور در روابط عمومی های دستگاه های اجرایی هرمزگان شد.

رکن الدینی خاطر نشان کرد: برای بهتر دیده شدن زحمات روابط‌عمومی‌ها در نظر داریم جشنواره تولیدات روابط عمومی ها در هرمزگان را برگزار کنیم که موجب پویایی بیشتر این مجموعه خواهد شد.

شماره خبر : ١٦٤٨٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.