سه شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > روابط عمومی ها به عنوان فرماندهان ایجاد امید در افکار عمومی، تبلیغات دشمن را خنثی کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٦٤٧٦

تاریخ:1398/02/29


استاندار هرمزگان در آیین گرامیداشت هفته روابط عمومی و ارتباطات در استان:
روابط عمومی ها به عنوان فرماندهان ایجاد امید در افکار عمومی، تبلیغات دشمن را خنثی کنند

استاندار هرمزگان گفت: از روابط عمومی ها انتظار داریم حرکت های بزرگی را در راستای امید آفرینی و خنثی کردن اقدامات دشمن انجام دهند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آیین گرامیداشت هفته روابط عمومی و ارتباطات در استان هرمزگان با بیان اینکه امروز دیگر روابط عمومی تنها در یک سازمان اداری ظهور و بروز ندارد، عنوان کرد: امروزه بحث مهم روابط عمومی و ارتباطات در درون خانواده‌ها و جامعه نیز حکم فرماست و ابعاد جهانی یافته است.

وی ادامه داد: توسعه ابزارهای ارتباطی موجب شده تا هر اتفاقی در هر گوشه از جهان جمعیت قابل توجهی را تحت تاثیر قرار دهد.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه دشمنان می خواهند با استفاده از بوق های تبلیغاتی سلطه خود را بر بشریت گسترش دهند و حقوق و ثروت ملت ها را چپاول کنند، تصریح کرد: دشمنان از زبان و بیانی استفاده می‌کنند که جوامع را تحت تاثیر و در معرض تردید قرار می‌دهد.

وی خاطر نشان کرد: امروز دشمنان بی سابقه ترین تحریم ها را بر ملت ایران تحمیل نموده اند اما به لطف خداوند متعال و با هدایت های مقام معظم رهبری، ایستادگی ملت ایران و تدابیر دولت ما توانسته ایم در برابر دشمن مقاومت کنیم و در سایه الطاف الهی از این مرحله با پیروزی و سرافرازی و موفقیت عبور خواهیم کرد.

استاندار هرمزگان بیان داشت: روابط عمومی ها باید اقدامات دشمن را تجزیه و تحلیل نموده و تأثیر این اقدامات بر افکار عمومی را به طور دائمی رصد کنند و برای خنثی کردن تبلیغات دشمن راهکارهای مناسبی را به اجرا درآورند.

همتی اضافه کرد: ما به گفتگوی صریح، به هنگام، منظم و اقناع کننده در جامعه نیاز داریم و این کار مهم بر عهده روابط عمومی هاست.

وی گفت: همچنین روابط عمومی ها باید تعامل گسترده‌ای را با رسانه ها داشته باشند چون امروز روابط عمومی ها فرماندهان ایجاد امید در افکار عمومی و آماده بودن برای مقابله با اقدامات دشمن هستند.

استاندار هرمزگان یادآور شد: از روابط عمومی ها انتظار داریم حرکت های بزرگی را در راستای امید آفرینی و خنثی کردن اقدامات دشمن انجام دهند.

همتی با بیان اینکه تاثیر کار روابط عمومی ها در زمینه های مختلف بسیار گسترده است، تصریح کرد: روابط عمومی ها در ابعاد مختلف درون و بیرون سازمانی می توانند تاثیر گذار باشند و تصویر موفق و شادابی را از مجموعه و دستگاه خود ارائه دهند.

وی در پایان از تلاش ها و زحمات مجموعه مدیران و کارکنان روابط عمومی های دستگاه های اجرایی در استان هرمزگان تشکر و قدردانی نمود و بر تلاش این مجموعه در راستای اهداف سال رونق تولید تاکید کرد.

شماره خبر : ١٦٤٧٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.