سه شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > ۶۷۵ میلیارد تومان اعتبارات سفر رئیس جمهوری به غرب هرمزگان توسط سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٦٤٧٤

تاریخ:1398/02/28


استاندار هرمزگان:
۶۷۵ میلیارد تومان اعتبارات سفر رئیس جمهوری به غرب هرمزگان توسط سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد

استاندار هرمزگان از ابلاغ ۶۷۵ میلیارد تومان اعتبارات سفر رئیس جمهوری به غرب هرمزگان توسط سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی با تشریح اعتبارات اختصاص یافته به غرب استان هرمزگان در سفر دکتر روحانی ریاست جمهوری اسلامی ایران، عنوان کرد: کل مبلغ اختصاص یافته به شهرستان‌های غرب استان هرمزگان در سفر رئیس جمهوری، بالغ بر ۶۷۵ میلیارد تومان است.

وی ادامه داد: این میزان اعتبار طی سال جاری و سال آینده برای اجرای ۱۲ طرح و پروژه بزرگ در غرب هرمزگان هزینه می شود.

استاندار هرمزگان افزود: از طریق این اعتبارات شش طرح در حوزه حمل و نقل، سه پروژه در حوزه منابع آب، دو طرح در حوزه کشاورزی و یک پروژه نیز در حوزه عمران شهری و روستایی اجرایی و به بهره برداری خواهد رسید.

همتی تصریح کرد: سفر دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری به غرب هرمزگان در بهمن ماه سال ۹۷ دستاوردها و برکات بسیاری را برای این منطقه به همراه داشت و اجرای طرح‌های مذکور تحولات بزرگی را در این منطقه رقم خواهد زد.

شماره خبر : ١٦٤٧٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.