دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > نشست صمیمی سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان با اعضای هیأت مدیره تشکل های مطبوعاتی و رسانه ای استان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٦٤٧٣

تاریخ:1398/02/28نشست صمیمی سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان با اعضای هیأت مدیره تشکل های مطبوعاتی و رسانه ای استان

نشست صمیمی سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان با اعضای هیأت مدیره تشکل های مطبوعاتی و رسانه ای استان هرمزگان برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، فاطمه رکن الدینی سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان در این نشست، بیان داشت: نگاه ما ایجاد تعامل و برقراری ارتباط سازنده با تمامی رسانه ها در هرمزگان است.

وی ادامه داد: به طور جدی در راستای رفع مشکلات رسانه های استان و ارتقا جایگاه آنها تلاش خواهیم کرد.

رکن الدینی تصریح کرد: دکتر همتی استاندار هرمزگان در نشست قبلی بر موضوع پرداخت مطالبات نشریات تاکید داشتند و به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز تاکید نمودند تا نسبت به رفع این موضوع تلاش کند و گزارش مربوطه را ارائه دهد.

رئیس انجمن روزنامه نگاران هرمزگان از تفویض اختیارات خود به هیات مدیره این انجمن خبر داد و افزود: به دلیل مشغله کاری و تعهد به مسئولیت ها در چارچوب امور سازمانی، از فعالیت و دخالت در این تشکل معذورم و امور خود را به هیات مدیره واگذار می کنم.

در این نشست صمیمی، اعضای هیات مدیره تشکل های مطبوعاتی و رسانه ای استان هرمزگان شامل خانه مطبوعات و رسانه ها، انجمن صنفی روزنامه‌نگاران و انجمن صنفی کارفرمایان مطبوعات و رسانه ها به بیان نظرات، پیشنهادات و مسائل خود پرداختند و مقرر گردید تا رفع دغدغه های فعالان این حوزه بر اساس اولویت مورد پیگیری قرار گیرد و این جلسات نیز تداوم یابد.

شماره خبر : ١٦٤٧٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.