دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بررسی مسائل شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس توسط استاندار هرمزگان/تاکید دکتر همتی به دستگاه های مسئول برای ایجاد امکانات مناسب در شهرک پیامبر اعظم (ص)


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٦٤٥٩

تاریخ:1398/02/27بررسی مسائل شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس توسط استاندار هرمزگان/تاکید دکتر همتی به دستگاه های مسئول برای ایجاد امکانات مناسب در شهرک پیامبر اعظم (ص)

دکتر همتی استاندار هرمزگان جمعه شب با حضور در مسجد شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس، نماز جماعت مغرب و عشا را در کنار جمعی از ساکنان این شهرک اقامه نمود و در ضیافت افطار این مسجد نیز شرکت کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، استاندار هرمزگان در سخنانی در جمع مردم ساکن در شهرک پیامبر اعظم (ص) بر لزوم ارائه خدمات مناسب به مردم در این شهرک تاکید کرد و گفت: برخورداری از خدمات و امکانات مناسب حق طبیعی مردم ساکن در شهرک پیامبر اعظم (ص) بندرعباس است و دستگاه‌های مسئول به ویژه شهرداری بندرعباس و اداره کل راه و شهرسازی استان، باید توجه ویژه ای نسبت به آن داشته باشند.

وی ادامه داد: رفع مشکلات موجود از جمله در زمینه فضای سبز، کمبود مدرسه، روشنایی خیابان ها و آسفالت معابر در شهرک پیامبر اعظم (ص) با جدیت مورد پیگیری قرار می گیرد و دستگاه‌های مسئول موظف به ارائه خدمات خوب به مردم این شهرک هستند.

همتی تصریح کرد: تمام تلاش خود را برای ایجاد امکانات رفاهی مناسب در شهرک پیامبر اعظم (ص) انجام می دهیم.

استاندار هرمزگان همچنین در بازدید از این شهرک، ضمن گفتگو با مردم، از نزدیک مسائل آنان را مورد بررسی قرار داد و دستورات لازم را جهت رفع مشکلات ساکنان این شهرک به مسئولان مربوطه صادر نمود.
شماره خبر : ١٦٤٥٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.