دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > شورای اطلاع رسانی استان هرمزگان تشکیل و فعال می شود/موفقیت دستگاه‌های اجرایی منوط به وجود روابط عمومی پویاست/پیگیری مطالبات مطبوعات استان در دستور کار اداره کل ارشاد اسلامی و روابط عمومی استانداری قرار گیرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٦٣٩٤

تاریخ:1398/02/23


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
شورای اطلاع رسانی استان هرمزگان تشکیل و فعال می شود/موفقیت دستگاه‌های اجرایی منوط به وجود روابط عمومی پویاست/پیگیری مطالبات مطبوعات استان در دستور کار اداره کل ارشاد اسلامی و روابط عمومی استانداری قرار گیرد

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: با هدف تسریع در روند اطلاع رسانی در هرمزگان شورای اطلاع رسانی استان به ریاست دکتر همتی استاندار‌ محترم استان تشکیل و فعال می شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست با اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی ‌های استان و مدیران مسئول خبرگزاری ها و نشریات استان هرمزگان با تبریک فرارسیدن هفته روابط عمومی، عنوان کرد: با هدف تسریع در روند اطلاع رسانی در استان شورای اطلاع رسانی استان به ریاست دکتر همتی استاندار‌ محترم استان و دبیری اداره کل روابط عمومی استانداری و با حضور معاونین استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی تشکیل می شود.

وی در همین رابطه افزود: با تشکیل شورای اطلاع رسانی استان بسیاری از دغدغه هایی که اصحاب رسانه استان در خصوص دسترسی به اخبار و اطلاعات دارند مرتفع خواهد شد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطر نشان کرد: شورای اطلاع رسانی استان به معنای واقعی اهداف تشکیل آن را پیگیری کند تا مردم استان از ظرفیت این شورا بهره مند گردند.

حیدری با اشاره به اهمیت و جایگاه روابط عمومی ها در دستگاه‌های اجرایی، تصریح کرد: روابط عمومی ها پل ارتباطی دستگاه های اجرایی با جامعه و اصحاب رسانه و بالعکس هستند و نقش مهمی در انتقال به موقع اخبار و خدمات دستگاه به افکار عمومی دارند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در همین رابطه گفت: اگر دستگاهی موفق است بخشی از این موفقیت به روابط عمومی فعال و پویای آن برمی گردد.

وی در همین رابطه گفت: روابط عمومی ها در دستگاه‌های اجرایی به عنوان یک ظرفیت و نیروی اثرگذار دستگاه عمل نمایند و حضور پر رنگی در متن جامعه داشته باشند و اعتماد جامعه را نسبت به عملکرد دستگاه با انعکاس به موقع خدمات جلب نماید.

حیدری تصریح کرد: روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی با استفاده از جایگاهی که برخوردارند و با استفاده از ظرفیت رسانه ها در انعکاس خدمات دستگاه‌های اجرایی که خدمات دولت و نظام است پویا و اثر گذار باشند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، گفت: اداره کل روابط عمومی استانداری هرمزگان پيگير انعکاس عملکرد دستگاه ها به جامعه و برقراری ارتباط مستمر با مردم و اصحاب رسانه توسط روابط عمومی ها باشد.

وی با اشاره به دغدغه های مطرح شده از سوی اصحاب رسانه استان، خاطرنشان کرد: اداره کل روابط عمومی استانداری هرمزگان پیگیری مطالبات مطبوعات استان از دستگاه های اجرایی را با جدیت در دستور کار قرار دهد.

حیدری گفت: مطبوعات نیز در این شرایط اقتصادی با مسائل و مشکلاتی روبرو هستند و با برنامه ریزی باید تلاش کرد دغدغه های این صنف مرتفع گردد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطر نشان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز پیگیری مطالبات و دغدغه های مطبوعات استان را در دستور کار قرار دهد و با ترتیب نشستی از نزدیک، شنونده دغدغه ها این صنف باشد.

مدیر کل روابط عمومی استانداری هرمزگان نیز در این نشست با اشاره به مشکلات مطرح شده از سوی مطبوعات استان، گفت: به زودی طی نشستی، رفع این مشکلات پیگیری خواهد شد.

شماره خبر : ١٦٣٩٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.