دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی با تجهیزات و امکانات پیشرفته توسط بخش خصوصی در بندرعباس ساخته می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٦٣٧٦

تاریخ:1398/02/22


استاندار هرمزگان:
بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی با تجهیزات و امکانات پیشرفته توسط بخش خصوصی در بندرعباس ساخته می‌شود

استاندار هرمزگان از ساخت بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی با تجهیزات و امکانات پیشرفته توسط بخش خصوصی در بندرعباس خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست با گروه سرمایه گذاری ساخت بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی در بندرعباس، عنوان کرد: ساخت این بیمارستان توسط بخش خصوصی یک کار بزرگ و مهم است که می تواند نقش اساسی و موثری در راستای ارتقای شاخص های بهداشت و درمان در استان داشته باشد.

وی ادامه داد: به طور ویژه از ساخت این بیمارستان حمایت می‌کنیم و در راستای پرداخت تسهیلات به آن کمک و پیگیری لازم را انجام خواهیم داد.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: گروه سرمایه گذاری ساختمان بیمارستان باید به سرعت این پروژه را به پیش ببرد تا طبق زمان بندی صورت گرفته این پروژه طی دو سال تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

همتی بیان داشت: پیش بینی تجهیزات و امکانات به روز و پیشرفته در این بیمارستان از ویژگی های مهم آن محسوب می شود که می‌تواند یک اقدام مهم و موثر در راستای جذب گردشگر سلامت در استان و همچنین ارائه خدمات درمانی با کیفیت بسیار مطلوب به مردم هرمزگان باشد.

وی گفت: سرمایه گذاران این بیمارستان تلاش کنند تا از بهترین پزشکان در راستای افزایش اعتبار و جایگاه این بیمارستان استفاده نمایند.

شماره خبر : ١٦٣٧٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.