سه شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > برای ایجاد تحول به مدیران شجاع و بلندنظر نیاز داریم/تسهیل سرمایه گذاری در اولویت امور مدیران باشد/راه نجات از مشکلات اقتصادی توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٦٠٢٧

تاریخ:1398/02/04


دکتر همتی در آیین تجلیل از خادمان سفرهای دریایی نوروز ۹۸ :
برای ایجاد تحول به مدیران شجاع و بلندنظر نیاز داریم/تسهیل سرمایه گذاری در اولویت امور مدیران باشد/راه نجات از مشکلات اقتصادی توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی است

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه راه نجات از مشکلات اقتصادی توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی است، گفت: باید به طور جدی حامی و پشتیبان سرمایه‌گذاران باشیم و تسهیل امور سرمایه‌گذاران در دستگاه‌های اجرایی باید در اولویت باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آیین تجلیل از خادمان سفرهای دریایی نوروز ۹۸ با بیان اینکه در تعطیلات نوروز شاهد تلاش های شبانه روزی برای ارائه خدمات به گردشگران به ویژه در بخش دریایی بودیم، عنوان کرد: در این ایام همه دستگاه ها، تلاش کردند تا خدمات با کیفیت مناسبی به گردشگران در هرمزگان ارائه شود و خاطره دلنشینی برای گردشگران در این استان رقم بخورد.

وی ادامه داد: با توجه به جاذبه‌های منحصر به فرد هرمزگان از جمله داشتن جزایر ۱۴ گانه و سواحل طولانی، روند استقبال گردشگران از استان هرمزگان رو به افزایش است.

استاندار هرمزگان افزود: برای جذب ۱۰ میلیون گردشگر در هرمزگان هدفگذاری شده و در این راستا باید جاذبه های منحصر بفرد گردشگری این استان بیشتر تبلیغ و معرفی و همچنین زیرساخت‌های مناسب برای پذیرش و ارائه خدمات به گردشگران در استان توسعه یابد.

همتی با تاکید بر اینکه می‌توان از طریق گردشگری درآمدزایی گسترده‌ای برای استان و کشور داشت، خاطرنشان کرد: درآمد های حوزه گردشگری می تواند ما را از درآمدهای نفتی بی‌نیاز کند.

وی بیان داشت: برای ایجاد تحول به مدیران شجاع و بلند نظر نیاز داریم تا در عرصه های مختلف از جمله گردشگری به نقطه‌ای برسیم که دیگر نیازی به درآمدهای حاصل از فروش نفت نداشته باشیم و بتوانیم با تکیه بر دیگر ظرفیت های موجود درآمدزایی کافی داشته باشیم.

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه راه نجات از مشکلات اقتصادی توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی است، اظهار داشت: باید به طور جدی حامی و پشتیبان سرمایه‌گذاران باشیم و تسهیل امور سرمایه‌گذاران در دستگاه‌های اجرایی باید در اولویت باشد.

وی از عملکرد ضعیف برخی مدیران در راستای تسهیل سرمایه گذاری انتقاد کرد و گفت: تسهیل سرمایه گذاری باید در اولویت امور مدیران باشد.

وی با بیان اینکه تجربه حاصل از دوران دفاع مقدس موجب شد تا کشور ما در حوزه نظامی خودکفا شود، تصریح کرد: امروز تحریم‌های ظالمانه دشمنان بر علیه کشور ما نیز می تواند، تلنگری برای ما باشد تا به ظرفیت‌های درونی خود بیشتر توجه کنیم و با اتکا به توانمندی های داخلی به پیشرفت های بزرگی در عرصه اقتصاد دست یابیم.

همتی با بیان اینکه گردشگری دریایی جذاب‌ترین بخش گردشگری است، یادآور شد: کارهای بزرگی باید در بنادر و جزایر هرمزگان در راستای توسعه گردشگری دریایی صورت گیرد و از سازمان بنادر و دریانوردی انتظار داریم تا با نگاهی ویژه این اقدامات را به سرعت صورت دهد تا گردشگران تحول را کاملاً به چشم ببینند.

شماره خبر : ١٦٠٢٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.