سه شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > آماده حمایت از طرح های اشتغالزایی جوانان قشم هستیم/معتمدین قشم: دکتر همتی استانداری جهادی و پرتلاش است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٦٠٢٥

تاریخ:1398/02/03


استاندار هرمزگان در نشست با جمعی از معتمدین، اعضای هیات امنای مساجد و متولیان هیئت های مذهبی شهرستان قشم:
آماده حمایت از طرح های اشتغالزایی جوانان قشم هستیم/معتمدین قشم: دکتر همتی استانداری جهادی و پرتلاش است

استاندار هرمزگان گفت: برای حمایت از جوانان شهرستان قشم و پیگیری رفع مشکلات آنان آمادگی کامل داریم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست با جمعی از معتمدین، اعضای هیات امنای مساجد و متولیان هیئت های مذهبی شهرستان قشم، با تأکید بر اینکه در راستای حمایت از جوانان این شهرستان و حل مشکلات آنان آمادگی کامل داریم، بیان داشت: فرمانداری شهرستان قشم باید به صورت ویژه مشکلات جوانان قشم را پیگیری و رفع کند.

وی ادامه داد: مشکلات موجود در حوزه مسکن جوانان، فعالیت های صیادی و بوم گردی به طور ویژه پیگیری و رفع خواهند شد.

استاندار هرمزگان افزود: مسائل و مشکلات باید به طور دقیق احصا و در قالب برنامه ریزی مناسب رفع آنان پیگیری شود.

همتی تصریح کرد: گردشگری و پرورش میگو و ماهی ظرفیت های بسیار درآمدزا برای جوانان شهرستان قشم محسوب می‌شوند که باید در راستای اشتغالزایی چنین طرح هایی در این شهرستان بیشتر فعال شود.

جمعی از معتمدین قشم نیز در این نشست با اشاره به اقدامات استاندار هرمزگان از بدو ورود تاکنون خواستار رفع مشکلات و فراهم نمودن زمینه اشتغال جوانان با توجه به ظرفیت های قشم شدند و افزودند: دکتر همتی کار خود را از ابتدای ورود به استان، با تلاش جهادی آغاز کرده و سایر مسئولان این شهرستان نیز تلاش شبانه روزی برای رفع مشکلات دارند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم نیز مدیریت و پیگیری لحظه ای و شبانه روزی استاندار هرمزگان را در زمان بارندگی های اخیر در شهرستان های هرمزگان را نمونه این کار جهادی و دلسوزی وی دانست و افزود: وحدت تشیع و تسنن همچنان در شهرستان قشم حاکم و مثال زدنی است.

گفتنی است؛ روز سه شنبه استاندار هرمزگان و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در قشم از چندین طرح دانش بنیان بازدید و مشکلات آنان را در نشستی مشترک با حضور مدیرعامل منطقه آزاد قشم بررسی و پیگیری نمودند.

شماره خبر : ١٦٠٢٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.