دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > به تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران «نه» می‌گوییم


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٥٨٨٩

تاریخ:1398/01/26


رئیس سازمان جهانی آتیک در همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان هرمزگان:
به تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران «نه» می‌گوییم

رئیس سازمان جهانی آتیک گفت: به عنوان رئیس سازمان جهانی آتیک که متشکل از ۵۳ کشور است به تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران «نه» می‌گوییم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، ساهین عزیز رئیس سازمان جهانی آتیک در همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان هرمزگان، عنوان کرد: تشکر ویژه از دکتر همتی استاندار هرمزگان و دکتر آباد مدیرکل حوزه استاندار هرمزگان برای دعوت ما به این همایش دارم.

وی افزود: از جان باختن تعدادی از مردم کشور ایران در جریان سیل‌های اخیر اظهار تاسف و همدردی داریم.

رئیس سازمان جهانی آتیک ادامه داد: بلای اصلی جهان آمریکاست و امیدوارم با همکاری همدیگر با بلایی چون آمریکا بتوانیم مقابله کنیم.

ساهین عزیز بیان داشت: باید توجه داشت که باید روز به روز بر همکاری دو ‌کشور ترکیه و ایران اضافه شود.

وی گفت: در جریان بازی‌های کثیف و ناجوانمردانه‌ آمریکا علیه ایران هستیم و ما در کنار ایران خواهیم بود و از این کشور حمایت خواهیم کرد.

رئیس سازمان جهانی آتیک تصریح کرد: به عنوان رئیس سازمان جهانی آتیک که متشکل از ۵۳ کشور است به تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران «نه» می‌گوییم.

ساهین عزیز افزود: استان هرمزگان مقصد خوبی برای گردشگری است و باید به این ظرفیت در این استان بیشتر توجه شود.

وی گفت: برای افزایش تجارت، خواهرخواندگی شهرها و استان‌ها بسیار حائز اهمیت است و امضای پروتکل های همکاری بین شهری سبب پیشرفت در مناطق مورد نظر می‌شود و تجارت و گردشگری را افزایش خواهد داد.

رئیس سازمان جهانی آتیک خاطرنشان کرد: برای همکاری متقابل با این استان امیدواریم و مطمئنیم موقعیت‌های خوبی در انتظار هر دوی ماست.

شماره خبر : ١٥٨٨٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.