دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > همکاری های دو کشور ایران و آفریقای جنوبی رونق و گسترش می یابد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٥٨٨٨

تاریخ:1398/01/26


سفیر آفریقای جنوبی در جمهوری اسلامی ایران در همایش فرصت های سرمایه گذاری استان:
همکاری های دو کشور ایران و آفریقای جنوبی رونق و گسترش می یابد

سفیر آفریقای جنوبی در جمهوری اسلامی ایران گفت: اکنون زمان آن رسیده که همکاری های دو کشور ایران و آفریقای جنوبی را رونق و گسترش دهیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، سفیر آفریقای جنوبی در جمهوری اسلامی ایران در همایش فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان، عنوان کرد: اکنون زمان آن رسیده که همکاری های دو کشور ایران و آفریقای جنوبی را رونق و گسترش دهیم.

وی ادامه داد: این کنفرانس مکانی است که به ما اجازه سرمایه گذاری شرکت های آفریقای جنوبی در بندرعباس را می دهد.

سفیر آفریقای جنوبی در جمهوری اسلامی ایران افزود: آفریقای جنوبی یکی از بزرگترین سرمایه گذاران شرکتهای ام تی ان در ایران است و شرکت های دیگری نیز از آفریقا بوده که‌در ایران سرمایه گذاری کرده اند.

وی گفت: آفریقای جنوبی در زمینه ایجاد مخزن در اعماق زمین تکنولوژی های پیشرفته دارد، نقاط مشترکی نیز بین ایران و آفریقای جنوبی وجود دارد که می توان به آن توجه ویژه کرد.

سفیر آفریقای جنوبی در جمهوری اسلامی ایران بیان داشت: ما فکر می کنیم که این دو ‌کشور می توانند منافع مشترکی با هم داشته باشند.

وی اظهار داشت: از طرف آفریقای جنوبی به خاطر حضور در این کنفرانس از استاندار هرمزگان قدردانی می کنم.

وی گفت: آفریقای جنوبی متعهد به همکاری کردن با جمهوری اسلامی ایران است.

شماره خبر : ١٥٨٨٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.