جمعه ٢٢ آذر ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > همایش بین‌المللی فرصت های سرمایه گذاری هرمزگان در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و رونق تولید برگزار می‌شود/مشوق ها و مزیت های خوبی برای سرمایه گذاری در هرمزگان وجود دارد/سرمایه گذاران در هرمزگان مورد حمایت قرار می گیرند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٥٨٧٠

تاریخ:1398/01/25


استاندار هرمزگان در برنامه تلویزیونی گفتگوی خبری شبکه استانی خلیج فارس:
همایش بین‌المللی فرصت های سرمایه گذاری هرمزگان در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و رونق تولید برگزار می‌شود/مشوق ها و مزیت های خوبی برای سرمایه گذاری در هرمزگان وجود دارد/سرمایه گذاران در هرمزگان مورد حمایت قرار می گیرند

استاندار هرمزگان گفت: برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در شرایطی که دشمنان با استفاده از تحریم ها به دنبال ضربه زدن به کشور ما هستند، فضای امید و تلاش بیشتر را در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و رونق تولید ایجاد می کند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در برنامه تلویزیونی گفتگوی خبری شبکه استانی خلیج فارس با اشاره به اهمیت و اهداف برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان، عنوان کرد: هرمزگان با توجه به داشتن ظرفیت های بسیار از جمله دسترسی به آب های آزاد، صنایع، معادن، ظرفیت های متعدد شیلاتی و کشاورزی، توانمندی های حمل و نقلی و داشتن مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، استان مهمی برای سرمایه گذاری های بزرگ داخلی و خارجی محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در شرایطی که دشمنان با استفاده از تحریم ها به دنبال ضربه زدن به کشور ما هستند، فضای امید و تلاش بیشتر را در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و رونق تولید ایجاد می کند.

استاندار هرمزگان افزود: این همایش در معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های سرمایه گذاری در هرمزگان بسیار موثر است و در این استان تمامی دستگاه ها برنامه هایی را جهت تسهیل امور سرمایه گذاران در دستور کار دارند.

همتی تصریح کرد: در همایش فرصت های سرمایه گذاری هرمزگان ۷۰۰ نفر از سرمایه‌گذاران کشورمان، نمایندگان و مدیران ۵۰ شرکت خارجی و جمعی از سفرا و رایزنان اقتصادی کشورهای مختلف در ایران، حضور خواهند یافت.

وی گفت: همایش فرصت های سرمایه گذاری هرمزگان در روزهای ۲۶ و ۲۷ فروردین در بندرعباس برگزار می‌شود و امیدواریم با برگزاری این همایش فضای کار و تلاش و کوشش در راستای جذب سرمایه گذاری های بزرگ در هرمزگان ایجاد شود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: در این همایش چندین تفاهم نامه به امضا می‌رسد و نمایشگاهی از تولیدات و فرصت های هرمزگان نیز برپا می شود.

همتی اظهار داشت: مشوق های خوبی برای سرمایه گذاری در هرمزگان وجود دارد و این استان با داشتن بنادر بزرگ، فرودگاه ها، خطوط ریلی، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از مزیت های بسیاری جهت سرمایه گذاری برخوردار است.

وی اضافه کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی در هرمزگان در تلاش هستند تا کارها برای سرمایه گذاران تسهیل شود و به معنای واقعی فرش قرمز برای آنها پهن و از آنها حمایت کنیم.

شماره خبر : ١٥٨٧٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.