جمعه ٢٢ آذر ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > بازدید استاندار هرمزگان از مناطق مختلف بندرعباس در بامداد یکشنبه/وضعیت شهر در زمان بارندگی بررسی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٥٨٥٥

تاریخ:1398/01/25بازدید استاندار هرمزگان از مناطق مختلف بندرعباس در بامداد یکشنبه/وضعیت شهر در زمان بارندگی بررسی شد

استاندار هرمزگان از مناطق مختلف بندرعباس در بامداد روز یکشنبه بازدید نمود و وضعیت این شهر در زمان بارندگی را بررسی نمود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان ساعت ۲:۳۰ دقیقه بامداد روز یکشنبه 25 فروردین، پس از دور اول بارندگی در شهر بندرعباس، وضعیت ساکنان محله های خور سنگ کن، مسیر فرودگاه، بلوار امام خمینی، خور شیلات، محله چاهستانی ها و شهرک پیامبر اعظم(ص) را مورد بررسی قرار داد.

وی در این بازدید گفت: با تلاش همه دست اندرکاران مدیریت بحران، مشکل خاصی وجود ندارد و آبگرفتگی های موجود در حال مرتفع شدن هستند.

به گفته استاندار هرمزگان طبق نظر کارشناسان هواشناسی سامانه بارشی همچنان بر آسمان هرمزگان است و احتمال بارش مجدد در بندرعباس وجود دارد. میزان بارندگی در بندرعباس نیز ۳۹ میلیمتر اعلام شده است.

همچنین استاندار هرمزگان بامداد یکشنبه، در گفتگوی تلفنی با فرمانداران سراسر استان آخرین وضعیت بارندگی در مناطق مختلف هرمزگان را مورد بررسی قرار داد.

استاندار هرمزگان در این تماس تلفنی، از میزان آمادگی نيروهای اجرايی و عملياتی در شهرستان ها و اقدامات صورت گرفته، مطلع شد.

دکتر همتی با قدردانی از تلاش های شبانه روزی اعضای ستاد مدیریت بحران و تیم امداد بر ادامه استقرار اعضای ستاد مدیریت بحران در تمامی شهرستان های استان هرمزگان تاکید کرد.

وی گفت: تیم های امداد و نجات آماده هرگونه خدمات و امدادرسانی به مردم شریف هرمزگان هستند و مردم در صورت بروز مشکل با مدیریت بحران تماس حاصل فرمایند.

شماره خبر : ١٥٨٥٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.