چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > هرمزگان آماده برگزاری باشکوه سومین همایش فرصت های سرمایه گذاری است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٥٨٤٦

تاریخ:1398/01/24


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
هرمزگان آماده برگزاری باشکوه سومین همایش فرصت های سرمایه گذاری است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: هرمزگان آماده برگزاری باشکوه سومین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری با حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست هماهنگی برگزاری  سومین همایش بین‌المللی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان، در تشریح آخرین اقدامات برای برای برگزاری سومین همایش فرصت های سرمایه گذاری استان، عنوان کرد: هرمزگان آماده برگزاری باشکوه سومین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری با حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی است.

وی خاطرنشان کرد: با وجود  شرایط جوی فرودگاه بندرعباس در روز دوشنبه برای ورود سرمایه گذاران داخلی و خارجی فعال است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: بارندگی ها خللی در روند برگزاری همایش ایجاد نخواهد کرد و همایش مطابق با برنامه ریزی ها برگزار می گردد.

حیدری گفت: پنل های تخصصی سومین همایش بین اللملی فرصت های سرمایه گذاری برای بازدید سرمایه گذاران آماده است.

وی اظهار داشت:   ۲۸ غرفه در نمایشگاه سومین همایش بین المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان در حوزه های مختلف پیش بینی شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در خصوص اقدامات صورت پذیرفته در حوزه پشتیبانی برای برگزاری همایش، عنوان کرد: از لحاظ پشتیبانی کلیه پیش بینی ها برای برگزاری سومین همایش بین اللملی فرصت های سرمایه گذاری اتخاذ گردیده است.

حیدی با تاکید بر پوشش مناسب خبری سومین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان عنوان کرد: سومین همایش بین‌المللی فرصت های سرمایه گذاری استان در سطح ملی پوشش رسانه‌ای داده خواهد شد.

وی در خصوص پیام های برگزاری سومین همایش فرصت های سرمایه گذاری خاطرنشان کرد: برگزاری همایش فرصت‌های های سرمایه گذاری در این شرایط حاوی پیام های مهمی در سطح داخلی و بین‌المللی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در همین رابطه گفت: این همایش در منظر داخلی پیام آور این نکته مهم است که در سال رونق تولید، منویات مقام معظم رهبری برای تحقق شعار سال با جدیت در حال پیگیری است.

وی در خصوص پیام خارجی برگزاری این همایش گفت:  در بعد خارجی حاوی این پیام مهم است در شرایطی که دشمنان مشغول دسیسه چینی علیه کشورمان هستند فضای کار و فعالیت و جذب سرمایه گذاری با قدرت در حال انجام است.

حیدری تصریح کرد: ملت ایران پاسخ  گستاخی های سران استکبار جهانی  را  در پی تروریست خواندن آنها، با قدرت خواهند داد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: یکی از وظایف ذاتی اداره کل اقتصاد و دارایی برگزاری همایش فرصت‌های های سرمایه گذاری است که باید این اداره کل تمامی ظرفیت های خود را در این رابطه برای برگزاری باشکوه همایش بسیج کند.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری سومین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری به میزبانی استان کار مهمی در سطح ملی است.

وی بیان داشت: امیدواریم  با برگزاری سومین همایش بین‌المللی فرصت های سرمایه گذاری، سرمایه‌گذاری های داخلی و خارجی جدیدی جذب استان گردد.

شماره خبر : ١٥٨٤٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.