دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > استاندار هرمزگان: برگزاری همایش بین المللی فرصتی برای معرفی ظرفیت های جدید سرمایه گذاری هرمزگان است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٥٨٤٥

تاریخ:1398/01/24


هرمزگان میزبان بزرگترین رخداد بین المللی اقتصادی؛
استاندار هرمزگان: برگزاری همایش بین المللی فرصتی برای معرفی ظرفیت های جدید سرمایه گذاری هرمزگان است

استاندار هرمزگان گفت: تهمیدات لازم به منظور برگزاری هر چه باشکوه تر همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان انجام گیرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست  با اعضای دبیرخانه همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان، بر معرفی ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری استان در این همایش تاکید کرد و بیان داشت: باید تمامی ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری استان به درستی در همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری معرفی شود.

وی با بیان اینکه تبلیغات پیرامون همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان باید در سطح ملی و بین المللی باشد، افزود: این رخداد بین المللی و بزرگ اقتصادی استان را به منظور جذب حداکثر سرمایه گذار داخلی و خارجی باید در سطح ملی و بین المللی معرفی و تبلیغ کرد.

همتی بر تبیین اهداف همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان تاکید کرد و گفت: باید اهداف برگزاری این همایش بین المللی برای مردم به درستی تبیین شود تا همگان از اهمیت این رویداد بزرگ اقتصادی مطلع گردند.

گفتنی است؛ همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان در تاریخ 26 و 27 فروردین ماه در شهر بندرعباس برگزار خواهد شد.

شماره خبر : ١٥٨٤٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.