دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > آمادگی شهرستان های هرمزگان جهت مقابله با سیل احتمالی/بارندگی ها از غرب استان آغاز شده است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٥٨٤٠

تاریخ:1398/01/24


استاندار هرمزگان:
آمادگی شهرستان های هرمزگان جهت مقابله با سیل احتمالی/بارندگی ها از غرب استان آغاز شده است

استاندار هرمزگان از بررسی و پیگیری آمادگی شهرستان ها جهت مقابله با سیل احتمالی در تماس با فرمانداران هرمزگان خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی عنوان کرد: در تماس تلفنی با تمامی فرمانداران استان، آخرین وضعیت میزان آمادگی شهرستان ها جهت مقابله با بحران احتمالی سیل مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: تمامی دستگاه‌های عضو ستاد مدیریت بحران، دهیاران، بخشداران و فرمانداران در سراسر هرمزگان در آمادگی کامل هستند.

استاندار هرمزگان افزود: امکانات و تجهیزات مورد نیاز توسط دستگاه های دولتی و بخش خصوصی تامین شده و لایروبی برخی رودخانه ها، مسیل ها و خورها که مورد دغدغه بود، انجام شده است.

همتی تصریح کرد: طبق آخرین گزارش مدیرکل هواشناسی استان، بارندگی ها از غرب هرمزگان و جزایر آغاز شده و به تدریج کل استان را در بر می گیرد.

وی تاکید کرد: دستور تخلیه هیچ محله ای در شهر بندرعباس صادر نشده است و از مردم شریف استان می خواهیم تا اخبار را از طریق رسانه های رسمی و معتبر از جمله صدا و سیما، خبرگزاری ها و سایت و کانال های رسمی استانداری هرمزگان دریافت نمایند.

شماره خبر : ١٥٨٤٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.