سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > بازدید وزیر راه و شهرسازی و استاندار هرمزگان از اسکله گردشگری روستای سهیلی جزیره قشم/تاکید وزیر راه و شهرسازی بر ضرورت توجه همه جانبه به اقتصاد دریا محور/وزير راه و شهرسازی: توسعه و پیشرفت هرمزگان از زمان حضور دکتر همتی جان تازه ای گرفته است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٥٤٤٢

تاریخ:1397/12/26بازدید وزیر راه و شهرسازی و استاندار هرمزگان از اسکله گردشگری روستای سهیلی جزیره قشم/تاکید وزیر راه و شهرسازی بر ضرورت توجه همه جانبه به اقتصاد دریا محور/وزير راه و شهرسازی: توسعه و پیشرفت هرمزگان از زمان حضور دکتر همتی جان تازه ای گرفته است

دکتر محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به همراه دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان از اسکله گردشگری روستای سهیلی در کنار جنگل های حرا در جزیره قشم بازدید نمود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، وزیر راه و شهرسازی در سخنانی در جمع مردم روستای سهیلی جزیره قشم با تاکید بر ضرورت توجه همه جانبه به اقتصاد دریا محور، بیان داشت: اقتصاد دریا محور سهم بزرگی در شکوفایی استان هرمزگان دارد.

وی ادامه داد: دکتر همتی استاندار هرمزگان به موضوع مهم اقتصاد دریا محور اهتمام ویژه ای داشته و از زمان حضور ایشان در جایگاه استاندار هرمزگان توسعه و پیشرفت هرمزگان جان تازه ای گرفته است.

اسلامی تصریح کرد: توسعه گردشگری دریایی از اولویت‌های مهم در برنامه‌های سازمان بنادر و دریانوردی است و در این راستا اقدامات ارزنده ساخت اسکله های گردشگری صورت گرفته است.

وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: این امر موجب ایجاد اشتغال پایدار در این مناطق می شود.

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان نیز در سخنانی در جمع مردم روستای سهیلی جزیره قشم، اظهار داشت: این منطقه با ایجاد اسکله‌های گردشگری برای پذیرش گسترده گردشگران از سراسر کشور در ایام تعطیلات نوروز آماده است.

شایان ذکر است؛ سازمان بنادر و دریانوردی در هفت نقطه از جزیره قشم اسکله های گردشگری در راستای توسعه گردشگری دریایی به ویژه در کنار جنگل های حرا ایجاد نموده است.

شماره خبر : ١٥٤٤٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.