سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > کالاهای اساسی مورد نیاز برای تعطیلات نوروز در هرمزگان تامین شده است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٥٤٢٢

تاریخ:1397/12/25


دکتر همتی در کارگروه تنظیم بازار استان خبر داد:
کالاهای اساسی مورد نیاز برای تعطیلات نوروز در هرمزگان تامین شده است

استاندار هرمزگان از پیش بینی و تامین کالاهای اساسی مورد نیاز برای تعطیلات نوروز در هرمزگان خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست کارگروه تنظیم بازار استان هرمزگان با بیان اینکه اقداماتی که در راستای نظارت بر بازار صورت می پذیرد باید خروجی مناسی  داشته باشد، عنوان کرد: باید با رصد کامل و انجام اقدامات مناسب از وقوع هرگونه مشکلی در بازار جلوگیری شود.

وی از پیش بینی و تامین کالاهای اساسی مورد نیاز برای تعطیلات نوروز در هرمزگان خبر داد و افزود: با پیش بینی نیازها و کنترل به موقع، بسیاری از مسائل را می توان حل کرد و امور را به پیش برد.

استاندار هرمزگان ادامه داد: تصمیم های به موقع و به هنگام از ایجاد چالش در بازار  جلوگیری می کند و بر این اساس نیاز است مایحتاج عمومی مورد نیاز مردم استان با برنامه‌ریزی مناسب و به موقع تامین شود.

همتی تصریح کرد: در راستای تنظیم و کنترل بازار نیازمند همراهی مردم هستیم و در این زمینه آموزش و اطلاع رسانی بسیار مهم است که باید از ظرفیت رسانه ها و ائمه جمعه برای آگاهی بخشی مردم بهره برد.

وی گفت: در کنار همه اقدامات برای مدیریت بازار، آگاهی بخشی و نظارت باید جدی گرفته شود و یکی از وظایف مهم مسئولان کنترل بار روانی بازار است.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: همه اقدامات تولید و توزیع کالا با نظارت کامل انجام شود.

همتی بیان داشت: میوه شب عید در استان به صورت منظم در شبکه توزیع شود و در این زمینه اطلاع رسانی مناسبی صورت پذیرد تا از سواستفاده های احتمالی پیشگیری شود.

وی اضافه کرد: با توجه به ایام پایانی سال و شروع سال نو و ورود گسترده مسافران نوروزی، استان شرایط ویژه‌ای پیدا می کند و از همه مدیران انتظار می رود در آماده باش کامل باشند.

استاندار هرمزگان اظهار داشت: همه نیازهای استان در ایام پایانی سال احصا شود و مدیران با همفکری و همکاری نزدیک امور را در حوزه های مختلف به پیش ببرند.

شماره خبر : ١٥٤٢٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.