سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > آغاز طرح نوروزی نیروی انتظامی و دستگاه‌های خدمات رسان هرمزگان با حضور استاندار هرمزگان


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٥٤٢١

تاریخ:1397/12/25آغاز طرح نوروزی نیروی انتظامی و دستگاه‌های خدمات رسان هرمزگان با حضور استاندار هرمزگان

طرح نوروزی نیروی انتظامی و دستگاه‌های خدمات رسان هرمزگان با شعار نشاط بهاری، نظم و قانون، پرهیز از خطر و آرامش در سفر، با حضور دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان آغاز شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در این طرح راهداری، هلال احمر، اورژانس، شورای ترافیک و امداد خودرو در کنار نیروی انتظامی و پلیس راهور به مردم و مسافران خدمات ارائه می‌کنند.

طرح نوروزی تا ۱۷ فروردین ۹۸ در هرمزگان ادامه دارد و در این مدت هشت هزار نیروی ترافیکی و امنیتی در دو شیفت کاری فعالیت می‌کنند.

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در مراسم آغاز اجرای این طرح از همه دستگاه‌های خدمات رسان در نوروز خواست تا با تمام توان و تلاش شبانه روزی،  امنیت و آرامش را برای مردم و گردشگران ایجاد کنند.

وی همکاری مردم با پلیس در تامین امنیت، رعایت قوانین و مقرارت و نظم و انضباط اجتماعی را برای کاهش جرایم و حوادث مهم دانست.

استاندار هرمزگان افزود: در تعطیلات نوروز و آغاز سال نو، گردشگران بسیاری وارد هرمزگان می شوند و نیروی انتظامی و سایر دستگاه های خدمات رسان باید با تمام توان برای خدمت به مردم تلاش کنند.

شماره خبر : ١٥٤٢١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.