سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > مراسم استقبال از ناوگروه 60 نیروی دریایی ارتش با حضور استاندار هرمزگان برگزار شد/دکتر همتی: حضور در آب های دور توسط ناوگان نیروی دریایی نشان دهنده عزت مردم ایران و اقتدار نیروهای مسلح است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٥٤٢٠

تاریخ:1397/12/25مراسم استقبال از ناوگروه 60 نیروی دریایی ارتش با حضور استاندار هرمزگان برگزار شد/دکتر همتی: حضور در آب های دور توسط ناوگان نیروی دریایی نشان دهنده عزت مردم ایران و اقتدار نیروهای مسلح است

مراسم استقبال از ناوگروه 60 اطلاعاتی، عملیاتی و آموزشی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، متشکل از ناوشکن بایندر، ناو لجستکی لاوان و ناو لجستیکی بوشهر که بعد از گذشت 52 روز و طی مسافت 5600 مایل دریایی و حضور در بنادر کلمبو کشور سریلانکا و مسقط کشور عمان به کشور بازگشت، با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان، دریادار دوم افشین تاشک فرمانده قرارگاه ناوگان جنوب نداجا و جمعی از فرماندهان در منطقه یکم امامت نداجا در بندرعباس برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در مراسم استقبال از این ناوگروه، گفت: حضور در آب های دور توسط ناوگان نیروی دریایی ارتش نشان دهنده عزت مردم ایران و اقتدار نیروهای مسلح است.

وی خاطرنشان کرد: امروز مردم ایران با آرامش در سواحل و مرزهای آبی این سرزمین متمدن و کهن زندگی می کنند که این آرامش به دلیل داشتن یک نیروی دریایی مقتدر است.

استاندار هرمزگان افزود: نیروی دریایی با صلابت باعث برافراشته شدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در آب های دور دست و حفظ منافع کشور ایران در عرصه های بین المللی شده است.

شایان ذکر است، همچنین ناوگروه 61 اطلاعاتی عملیاتی نداجا متشکل از ناوشکن سبلان و ناو لجستیکی بندرعباس جهت به احتزاز در آوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در پهنه آب های بین الملل به ماموریت دریانوردی اعزام شد.


شماره خبر : ١٥٤٢٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.