دوشنبه ٠٤ شهريور ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > اتحاد، همدلی و انسجام موجود در هرمزگان حاصل تلاش روحانیت و علمای شیعه و سنی در این استان است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٥٤١٢

تاریخ:1397/12/24


استاندار هرمزگان در نشست صمیمی با علما و روحانیت استان:
اتحاد، همدلی و انسجام موجود در هرمزگان حاصل تلاش روحانیت و علمای شیعه و سنی در این استان است

استاندار هرمزگان گفت: اتحاد، همدلی و انسجام موجود در هرمزگان حاصل تلاش روحانیت و علمای شیعه و سنی در این استان است که باید قدردان آن باشیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست صمیمی با علما و روحانیت استان هرمزگان که با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور برگزار شد، با بیان اینکه نقش روحانیون در اداره امور جامعه بی بدیل است، عنوان کرد: حضور عالمانه روحانیت در جامعه از تکیه گاه های مهم برای ایران اسلامی محسوب می شود.

وی ادامه داد: در استان هرمزگان در سایه نگاه دقیق و هوشمندانه علما و روحانیت، مردم شیعه و سنی با وحدت در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و با امید به آینده در مسیر انقلاب اسلامی به پیش می روند.

استاندار هرمزگان افزود: اتحاد، همدلی و انسجام موجود در هرمزگان حاصل تلاش روحانیت و علمای شیعه و سنی در این استان است که باید قدردان آن باشیم.

همتی نقش روحانیون را در حوزه های مختلف به ویژه حوزه های فرهنگی و اجتماعی بسیار برجسته دانست و بیان داشت: باید از این ظرفیت در راستای پیگیری مسائل این حوزه ها در هرمزگان به خوبی بهره ببریم.

شماره خبر : ١٥٤١٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.