چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > محور طرح های توسعه جزیره هرمز ایجاد اشتغال و درآمد برای مردم این جزیره است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٥٤٠٧

تاریخ:1397/12/23


دکتر همتی در جمع مردم جزیره هرمز:
محور طرح های توسعه جزیره هرمز ایجاد اشتغال و درآمد برای مردم این جزیره است

استاندار هرمزگان گفت: محور طرح های توسعه جزیره هرمز ایجاد اشتغال و درآمد برای مردم این جزیره است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در جمع مردم جزیره هرمز با بیان اینکه ۲۷ پروژه دارای اولویت برای این جزیره تعریف شده است، عنوان کرد: در حال حاضر تمامی این پروژه ها در حال اجراست و بخشی از آنها نیز به اتمام رسیده است.

وی ادامه داد: امروز فاز نخست طرح ساماندهی خط ساحلی جزیره هرمز به بهره‌برداری رسید که در آن اقدامات مناسبی در راستای ایجاد مبلمان شهری و زیباسازی مناطق ساحلی صورت گرفته است.

استاندار هرمزگان افزود: در ادامه این طرح اقداماتی همچون تکمیل رینگ دور جزیره هرمز، تکمیل فضای سبز، احداث ساختمان های مناسب و ایجاد اماکن عرضه محصولات صنایع دستی و غذایی انجام خواهد شد.

همتی بیان داشت: طبق مطالعات انجام شده پنج نقطه ساحلی برای ایجاد امکانات مناسب و پیشرفته گردشگری در جزیره هرمز در نظر گرفته شده که با مشارکت سرمایه‌گذاران طرح‌های آنها اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه محور طرح های توسعه جزیره هرمز ایجاد اشتغال و درآمد برای مردم این جزیره است، اظهارداشت: الحاق جزیره هرمز به شهرستان بندرعباس به عنوان مرکز استان هرمزگان، موجب توجهات بیشتر به این جزیره و تسهیل امور خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: از مجموع ۴۱۷ مجوز جدید صید شده برای استان هرمزگان ۱۵۰ مورد به جزیره هرمز اختصاص یافت که حرکت موثری در راستای ایجاد اشتغال در این جزیره محسوب می شود.

شماره خبر : ١٥٤٠٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.