چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > طرح‌های اشتغالزایی بسیار خوبی با مشارکت مردم در روستاهای هرمزگان در حال اجراست/دهیاران هرمزگان گام‌های خوبی در راستای توسعه روستاها برداشته اند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٥٣٩٥

تاریخ:1397/12/22


استاندار هرمزگان در گردهمایی دهیاران استان:
طرح‌های اشتغالزایی بسیار خوبی با مشارکت مردم در روستاهای هرمزگان در حال اجراست/دهیاران هرمزگان گام‌های خوبی در راستای توسعه روستاها برداشته اند

استاندار هرمزگان گفت: طرح‌های اشتغالزایی بسیار خوبی با مشارکت مردم در روستاهای هرمزگان در حال اجراست.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در گردهمایی دهیاران استان هرمزگان که با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور برگزار شد، عنوان کرد: ۴۵ درصد جمعیت استان هرمزگان در روستاهای این استان زندگی می کنند.

وی ادامه داد: هرمزگان استانی پر از استعداد های نهفته و مزیت های فراوان است.

استاندار هرمزگان با اشاره به سیاست های وزارت کشور مبنی بر توسعه اقتصادی روستاها، بیان داشت: این سیاست به طور جدی در هرمزگان مورد پیگیری قرار گرفته است و شاهد اجرای طرح‌های اشتغالزایی بسیار خوبی با مشارکت مردم در روستاهای این استان بوده ایم.

همتی تصریح کرد: بر اساس برنامه ششم توسعه هر ساله ۱۶۹ روستا در پهنه های شرق، غرب، شمال و مرکز هرمزگان، جهت شناسایی ظرفیت ها مورد مطالعه قرار می‌گیرند.

استاندار هرمزگان اظهار داشت: تلاش می‌کنیم تا براساس برنامه علمی، توسعه مناطق روستایی هرمزگان با اتکا به ظرفیت های هر منطقه به پیش رود.

وی دهیاران را محور مدیریت روستاها دانست و عنوان کرد: دهیاران استان هرمزگان گام‌های خوبی در راستای توسعه روستاها به خصوص در حوزه تولید و اشتغال برداشته اند.

همتی با اشاره به پیگیری طرح های مصوب سفر سال گذشته وزیر کشور به هرمزگان، اضافه کرد: این طرح ها در طول یک سال اخیر به خوبی به پیش رفته اند که از جمله آن ساماندهی ساحل و ایجاد امکانات اقامتی برای گردشگران در جزیره هرمز بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در سایر جزایر و مناطق استان نیز این اقدامات و طرح ها با جدیت در حال پیگیری است.

شماره خبر : ١٥٣٩٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.