چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > فرصت های سرمایه گذاری در روستاها احصا و معرفی شود/فرمانداران و مدیران کل برای ارائه خدمات در ایام نوروز آمادگی کامل داشته باشند/لزوم اختصاص بخشی از درآمدهای هرمزگان به این استان در قانون بودجه


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٥٣٨٨

تاریخ:1397/12/22


دکتر همتی در شورای برنامه ریزی و توسعه استان:
فرصت های سرمایه گذاری در روستاها احصا و معرفی شود/فرمانداران و مدیران کل برای ارائه خدمات در ایام نوروز آمادگی کامل داشته باشند/لزوم اختصاص بخشی از درآمدهای هرمزگان به این استان در قانون بودجه

استاندار هرمزگان خواستار احصا و معرفی فرصت های سرمایه گذاری در روستاهای هرمزگان شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان هرمزگان، عنوان کرد: باید تلاش کنیم که در قانون بودجه کشور اختصاص درصدی از درآمدهای هرمزگان به این استان گنجانده شود.

وی ادامه داد: این کار تأثیر بسزایی در فعالیت ها و پروژه های استان خواهد داشت و منبع بسیار خوبی برای هرمزگان خواهد بود.

استاندار هرمزگان با اشاره به انجام طرح های مطالعاتی جهت ایجاد اشتغال در روستاهای هرمزگان، بیان داشت: از طریق این مطالعات باید فرصت های سرمایه گذاری در هر روستا احصا و معرفی شود.

همتی تصریح کرد: درآمدزایی در روستاها منجر به ماندگاری جمعیت در این مناطق می شود و باید مبنای کارهای مطالعاتی در حوزه روستایی ایجاد اشتغال و درآمد برای مردم باشد و در این طرح ها تمامی موارد مربوط به تولید تا مصرف به ویژه در حوزه بازاریابی مد نظر قرار گیرد.

وی با اشاره به در پیش بودن تعطیلات نوروزی، اظهار داشت: تمامی فرمانداران و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی باید برای این ایام آمادگی کامل داشته باشند تا بتوان خدمات مناسبی را به گردشگران ارائه داد و نوروز خوبی را برای مردم رقم زد.

استاندار هرمزگان گفت: هرمزگان با توجه به دارا بودن ظرفیت های متعدد، قابلیت تبدیل شدن به قطب گردشگری ایران در جنوب کشور را دارد و این امر در گروی تلاش ما مدیران است.

همتی با بیان اینکه در فضای مودت و دوستی کارها به شکل بهتری انجام می شود، خاطرنشان کرد: هدف تمامی ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دستگاه های اجرایی خدمت به مردم است و در این راه باید به یکدیگر کمک کنیم و از توان هم بهره ببریم.

وی اضافه کرد: مدیران استان باید به ‌طور جهادی پای کار باشند و زیر مجموعه خود را نیز توجیه کنند تا با تمام تلاش به مردم خدمت نمایند.

شماره خبر : ١٥٣٨٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.