چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت روز بزرگداشت شهدا


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٥٣٨٦

تاریخ:1397/12/22پیام استاندار هرمزگان به مناسبت روز بزرگداشت شهدا

استاندار هرمزگان با صدور پیامی فرارسیدن ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا را گرامی داشت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این پیام آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

فرهنگ ایثار و شهادت در راه خداوند متعال، از صدر اسلام تاکنون جریان داشته و انسان های بزرگوار بسیاری در راه پروردگار متعال به فیض شهادت نائل آمده اند.

در طول چهل سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی، فرهنگ شهادت همواره در این سرزمین نمود یافته و فرزندان ایران اسلامی در راه به ثمر نشستن انقلاب اسلامی و حفظ و حراست از آن، جان خود را فدا نموده اند.

شهیدان بزرگوار با از جان گذشتگی، امنیت و آرامش پایدار را برای کشورمان به ارمغان آورده‌ اند و ما هیچگاه این فداکاری و رشادت آنها را فراموش نخواهیم کرد.

ایران اسلامی برای همیشه مدیون شهیدان بزرگواری است که تمام وجود خود را در راه دفاع از این آب و خاک و آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی تقدیم نمودند.

امروز همه ما وظیفه داریم تا در راه پاسداشت خون شهدا و تقویت هرچه بیشتر فرهنگ ایثار و شهادت گام برداریم.

اینجانب ضمن گرامی داشت فرارسیدن ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا، یاد و خاطره تمامی شهیدان گرانقدر را گرامی می دارم و از صبر و بردباری خانواده‌های معظم شهدا تجلیل و قدردانی می نمایم.

 

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

شماره خبر : ١٥٣٨٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.