جمعه ٢٤ آبان ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > فاز نخست طرح ساماندهی خط ساحلی جزیره هرمز با حضور وزیر کشور افتتاح می شود/بهره برداری از هتل جزیره هرمز با حضور دکتر رحمانی فضلی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٥٣٧٢

تاریخ:1397/12/21


استاندار هرمزگان خبر داد:
فاز نخست طرح ساماندهی خط ساحلی جزیره هرمز با حضور وزیر کشور افتتاح می شود/بهره برداری از هتل جزیره هرمز با حضور دکتر رحمانی فضلی

استاندار هرمزگان از افتتاح فاز نخست طرح ساماندهی خط ساحلی جزیره هرمز و هتل جزیره هرمز با حضور وزیر کشور خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست بررسی سند تحول و طرح های توسعه جزیره هرمز، عنوان کرد: فاز نخست طرح ساماندهی خط ساحلی جزیره هرمز، روز پنجشنبه بیست و سوم اسفند با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور افتتاح می‌شود.

وی ادامه داد: در قالب این طرح اقداماتی همچون زیبا سازی و ساماندهی مبلمان شهری، روشنایی، ایجاد فضای سبز و امکانات مناسب برای گردشگران در خط ساحلی جزیره هرمز ایجاد شده است.

استاندار هرمزگان افزود: همچنین در سفر وزیر کشور، هتل جزیره هرمز نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

همتی خاطرنشان کرد: بازدید از طرح های توسعه ای که با همکاری بنیاد برکت در جزیره هرمز در حال اجراست، دیگر برنامه‌ سفر وزیر کشور به این جزیره است.

وی با بیان اینکه گردشگری و صیادی محور توسعه جزیره هرمز هستند، اظهار داشت: مجوز های جدیدی برای صیادان جزیره هرمز اخذ شده که تعدادی از این مجوز ها به صورت نمادین با حضور وزیر کشور به صیادان اعطا می شود.

استاندار هرمزگان خواستار آمادگی هرچه بیشتر دستگاه‌های اجرایی برای پذیرایی از مهمانان نوروزی در هرمزگان شد و بیان داشت: در این راستا برنامه ریزی برای رفت و آمد به جزایر و اطلاع رسانی به گردشگران باید به شکل مناسبی انجام شود.

شماره خبر : ١٥٣٧٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.