شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > برگزاری نشست هیات امنای دانشگاه هرمزگان با حضور استاندار هرمزگان


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٥٣١٩

تاریخ:1397/12/18برگزاری نشست هیات امنای دانشگاه هرمزگان با حضور استاندار هرمزگان

هشتمین نشست از دوره پنجم هیات امنای دانشگاه هرمزگان با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان، دکتر محمد تقی نظرپور رییس کمیسیون دائمی هیات امنا و سایر اعضا در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در این نشست، هیات امنا تاکیدها و مصوبه هایی در زمینه ارتقای کیفیت آموزشی، مهارت افزایی و اشتغال پذیری دانشجویان داشت.

احداث و تجهیز دانشکده مهندسی شیمی و نفت از محل تامین اعتبار بوسیله 13 شرکت پالایشی و نفت و گاز مستقر در استان و از طریق مسئولیت های اجتماعی آنها در طی دو سال در این نشست به تصویب رسید.

هیات امنا با دریافت 15 میلیون دلار فاینانس به منظور تجهیز آزمایشگاه بیوتکنولوژی خلیج فارس موافقت به عمل آورد.

اعضای هیات امنا بر توسعه دریا محور دانشگاه از نگاه نیروی انسانی و زیرساختی در زمینه تربیت نیروی انسانی کارآمد در زمینه های مرتبط با پالایش نفت و گاز، گردشگری، صنایع دستی و متالورژی مورد نیاز استان تاکید نمودند.

شماره خبر : ١٥٣١٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.