شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > دیدار استاندار هرمزگان با دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٥٣١٧

تاریخ:1397/12/18دیدار استاندار هرمزگان با دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر

دکتر همتی استاندار هرمزگان با سردار دکتر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر دیدار و گفتگو کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در این دیدار طرح های مرتبط با پیشگیری از اعتیاد، درمان معتادان و مقابله با مواد مخدر در استان هرمزگان مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر همتی استاندار هرمزگان در این دیدار با اشاره به آغاز اجرای طرح جامع ساماندهی و درمان معتادان متجاهر در هرمزگان، عنوان کرد: هدف اصلی از اجرای این طرح، جمع آوری معتادان متجاهر از سطح شهرها و درمان مستمر این افراد، آموزش و توانمندسازی آنان با استفاده از ظرفیت تشکل های مردمی و کارگاه های بخش خصوصی است.

سردار دکتر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر  نیز در این دیدار با بیان اینکه وجود فرد با تجربه ای همچون دکتر همتی در جایگاه مدیریت عالی هرمزگان برای این استان غنیمت است، اظهار داشت: باید از تجارب مفید مدیریتی دکتر همتی در عرصه های مختلف از جمله در حوزه مبارزه با مواد مخدر در هرمزگان استفاده نمود.

شماره خبر : ١٥٣١٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.