يکشنبه ٢٦ آبان ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > تقویت و ارتقاء خدمات درمانی از دستاوردهای مهم سفرهای رئیس جمهوری به هرمزگان است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٥٠٦١

تاریخ:1397/11/28


استاندار هرمزگان در نشست شورای اداری استان:
تقویت و ارتقاء خدمات درمانی از دستاوردهای مهم سفرهای رئیس جمهوری به هرمزگان است

استاندار هرمزگان تقویت و ارتقاء خدمات درمانی را از دستاوردهای مهم سفرهای رئیس جمهوری به هرمزگان دانست.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای اداری و افتتاح پروژه های اقتصادی و زیربنایی استان هرمزگان که با حضور دکتر روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، عنوان کرد: سفرهای دکتر روحانی رئیس جمهوری به هرمزگان برکات بسیاری را برای این استان به همراه داشته است.

وی ادامه داد: جلوگیری از ورود فاضلاب به دریا در بندرعباس از جمله مهمترین خواسته های مردم این استان بود که در سفر پیشین رئیس جمهور با مصوبه ای مورد توجه قرار گرفت و در حال حاضر بخش خصوصی طرح تصفیه فاضلاب بندرعباس را به اجرا درآورده و میزان آلودگی فاضلاب ورودی به دریا نیز از 100 به کمتر از 60 کاهش یافته است.

استاندار هرمزگان تقویت حوزه بهداشت و درمان را از دیگر محورهای سفرهای رئیس جمهوری به هرمزگان اعلام کرد و افزود: طبق مصوبات سفر رئیس جمهوری، هزار و 700 تخت بیمارستانی جدید تا سال 99 در هرمزگان ایجاد می شود که با این کار بی نظیر، وضعیت بهداشت و درمان در هرمزگان به شرایط مطلوبی می رسد.

همتی تصریح کرد: اجرای پروژه های احداث سازه های آبخیزداری در سراسر هرمزگان از دیگر دستاوردهای سفرهای رئیس جمهوری به این استان است که اقدامی در راستای تامین آب کشاورزی، تغذیه دشت ها و جلوگیری از فرسایش خاک است.

شماره خبر : ١٥٠٦١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.