چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیگیری تقویت اعتبارات توسعه متوازن هرمزگان در دیدار استاندار هرمزگان با معاون و مدیران سازمان برنامه و بودجه کشور


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٥٠٠٧

تاریخ:1397/11/23پیگیری تقویت اعتبارات توسعه متوازن هرمزگان در دیدار استاندار هرمزگان با معاون و مدیران سازمان برنامه و بودجه کشور

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در نشست های جداگانه با دکتر سید حمید پورمحمدی معاون امور اقتصادی و هماهنگی برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور، دکتر علی اکبر حاجی محمدی رئیس امور پایش، ارزیابی و مدیریت اطلاعات سازمان برنامه و بودجه کشور و دكتر عليرضا نعمتی رئيس امور استان ها و مناطق سازمان برنامه و بودجه كشور، تقویت اعتبارات توسعه متوازن هرمزگان را مورد پیگیری قرار داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در این دیدارها که دکتر محمد آشوری رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان و دکتر صالح دریانورد رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی هرمزگان نیز حضور داشتند، تعیین اقدامات ویژه جهت تقویت اعتبارات با هدف توسعه متوازن و پایدار استان هرمزگان در دستور کار قرار گرفت و بررسی شد.

بررسی سند توسعه استان هرمزگان و تقویت اعتبارات پروژه های مهم استان از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.

شماره خبر : ١٥٠٠٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/25

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.