چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > استاندار هرمزگان در راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن در بندرعباس حضور یافت


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٤٩٨٧

تاریخ:1397/11/22


همگام با دیگر آحاد مردم؛
استاندار هرمزگان در راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن در بندرعباس حضور یافت

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان و دکتر حسینعلی امیری معاون رئیس جمهور در امور مجلس همگام با دیگر آحاد مردم در راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در بندرعباس حضور یافتند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، ساحل خلیج همیشه فارس همزمان با یوم الله 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران لبریز از شمیم حضور شیعه و سنی، در نقاط مختلف این استان بود که با وحدت و همدلی، این روز بزرگ را به نماد پایداری در برابر دشمنان تبدیل کردند.

مردم شجاع جاسک در سواحل مکران، بندرعباس در جنوب هرمزگان، حاجی آباد در شمال، بندرلنگه - مروارید ایران، قشم بزرگترین جزیره خلیج فارس، ابوموسی جزیره همیشه ایرانی، هرمز زادگاه شهیدان بزرگ و شهرستان‌های میناب، رودان، سیریک، خمیر، بستک، پارسیان و بشاگرد، صحنه‌هایی از دلدادگی به انقلاب و نظام را به نمایش گذاشتند.

در بندرعباس مردم با حرکت در بلوار ساحلی این شهر با سر دادن شعار‌های مرگ بر آمریکا، مرگ به اسرائیل، مرگ بر آل سعود خائن، کشور ما گلشن هر لاله شد-عمر قیام ما چهل ساله شد، چهل سال استقامت و اقتدار- شد مایه‌ی سعادت و افتخار، درجنگ اقتصادی با این ملت - نابود گردد آمریکا با خفت، حمایت خود را از آرمان‌های امام راحل، رهبر انقلاب اسلامی و شهدا اعلام کردند.

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان و دکتر حسینعلی امیری معاون رئیس جمهور در امور مجلس نیز همگام با دیگر آحاد مردم در راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن در بندرعباس حضور یافتند.

در پایان راهپیمایی امروز هم قطعنامه ‌ای با هشت بند، در حفظ و حراست از ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی خوانده شد و راهپیمایان با سردادن تکبیر بند‌های آن را تایید کردند.

معاون رئیس جمهور در امور مجلس نیز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس گفت: حضور پرشکوه مردم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ثابت کرد که همواره با ولایت فقیه و با بصیرت در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده اند.

دکتر حسینعلی امیری افزود: دشمنان نظام مقدس انقلاب اسلامی بدانند سخت کردن عرصه بر مردم همیشه در صحنه آنان را بیشتر انقلابی و ولایت مدار می‌کند.

وی گفت: تفاوت انقلاب اسلامی ما با بقیه انقلاب‌ها در استوار بودن و پایداری مردم چه در زمان وقوع انقلاب و پس از انقلاب است در صورتی که در انقلاب‌های دیگر پایداری مردم پس از چند سال کم رنگ‌تر می‌شود.

معاون رئیس جمهور در امور مجلس با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ما زمانی ظهور کرد که نارضایتی مردم از وابستگی به کشور‌های بیگانه بیشتر از قبل شده بود افزود: با راهنمایی‌های رهبر فرزانه انقلاب، پایه‌های پوشالی حکومت طاغوت بر چیده شد.

امیری گفت: قبل از انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی کشور ما وابستگی شدیدی به کشور‌های خارجی داشت و مسئولان کشور هیچ اختیاری برای اداره جامعه نداشتند.

وی افزود: دشمنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی دست از توطئه برنداشتند و با تحمیل جنگ ۸ ساله قصد برچیدن نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشتند که تمام نقشه‌های آنان نقش بر آب شد.

معاون رئیس جمهور در امور مجلس با اشاره به اینکه در جنگ تحمیلی در واقع با تمام جوامع بین المل در حال جنگ بودیم گفت: به لطف خدا و با رهبری روشنگرانه امام خمینی و مردم ولایت مدار در این جنگ نابرابر هم پیروز شدیم.

امیری افزود: امروز به تمام جهانیان ثابت شد که مردم ایران مردمی فرهیخته و با تمدن هستند که همراه ولایت و آرمان‌های انقلاب هستند.

وی به چهل سال دستاورد‌های انقلاب اسلامی در کشور اشاره کرد و گفت: اکنون کشور در عرصه‌های علم و شرکت‌های دانش بنیان وبهداشت و درمان رتبه‌های دو رقمی و مطلوبی را کسب کرده است.

معاون رئیس جمهور در امور مجلس افزود: توسعه شرکت‌های دانش بنیان در تحقق اقتصاد مقاومتی گام‌های مهمی برداشته و بیش از چهار هزار شرکت‌های دانش بنیان در کشور برای بیش از سیصد هزار نفر شغل ایجاد کرده است.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی که به تمام مشکلات اقتصادی مردم اشراف کافی دارم، گفت: ما قبول داریم که در جامعه با مشکلات اقتصادی روبرو هستیم، اما تمام این مشکلات با مقاومت و صبوری و اتحاد و انسجام ملت شریف ایران حل می‌شود.

شماره خبر : ١٤٩٨٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.