چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > پیام تسلیت استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٤٩١٨

تاریخ:1397/11/20پیام تسلیت استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

استاندار هرمزگان با صدور پیامی فرارسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را به تمامی عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) تسلیت گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این پیام آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

این روزها در ایام حزن انگیزی قرار داریم که به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان ایام فاطمیه نامگذاری شده است و مردم مسلمان در بزرگداشت آن حضرت، مجالس گسترده عزاداری برپا نموده اند.  

برنامه هایی که در ایام فاطمیه در حال برگزاری است، فضای معنوی بسیار خوبی را در جامعه ایجاد نموده است و باید از این فرصت در راستای تبیین بیشتر سیره نورانی حضرت زهرای مرضیه بهره ببریم.

با مطالعه سیره حضرت فاطمه زهرا (س) درخواهیم یافت که ایشان در نقش دختر پیامبر گرامی اسلام (ص)، همسر حضرت امام علی (ع) و مادر امام حسن، امام حسین و حضرت زینب کبری (س) که همگی آنان از برترین شخصیت های هستی می باشند، توانست درس های بسیاری را به بشریت بیاموزد.

حضرت صدیقه طاهره ویژگی های اخلاقی و رفتاری نمونه ای را در زندگی با برکت خود به منصه ظهور رساندند و ایشان برترین زنان عالم و الگوی بی بدیلی برای همه بانوان هستند.

اینجانب فرارسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را به تمامی عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به ویژه مردم مومن استان هرمزگان تسلیت عرض می نمایم و امیدوارم عزاداری های همگان در این ایام مورد قبول درگاه احدیت قرار گیرد.

 

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

شماره خبر : ١٤٩١٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.