چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > واحدهای تولیدی راکد در شهرک های صنعتی به چرخه تولید باز خواهند گشت


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٤٨٦٦

تاریخ:1397/11/17


استاندار هرمزگان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان:
واحدهای تولیدی راکد در شهرک های صنعتی به چرخه تولید باز خواهند گشت

استاندار هرمزگان گفت: واحدهای تولیدی راکد در شهرک های صنعتی استان هرمزگان با حمایت استانداری و سایر دستگاه ‌های مرتبط به چرخه تولید باز خواهند گشت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان بیان داشت: واحدهای تولیدی راکد در شهرک های صنعتی استان هرمزگان با حمایت استانداری و سایر دستگاه ‌های مرتبط به چرخه تولید باز خواهند گشت.

وی بر لزوم ایجاد زیرساخت های لازم همچون آب، برق و گاز در منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان تاکید کرد و افزود: باید شرایط مناسب جهت استقرار صنایع بزرگ در این منطقه فراهم شود.

استاندار هرمزگان همچنین از پیشرفت ۹۱ درصدی ساخت مجتمع گندله سازی مادکوش در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس خبر داد و گفت: این مجموعه در ماه های ابتدایی سال آینده به بهره‌ برداری خواهد رسید.

شماره خبر : ١٤٨٦٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.