شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > بهره برداری و آغاز عملیات ۴۳ طرح صنعتی، معدنی و تجاری با حضور استاندار هرمزگان


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٤٨٦٤

تاریخ:1397/11/17


همزمان با ششمین روز دهه مبارک فجر انجام شد؛
بهره برداری و آغاز عملیات ۴۳ طرح صنعتی، معدنی و تجاری با حضور استاندار هرمزگان

در مراسمی با حضور دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان و دکتر صالحی نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، بهره برداری و آغاز عملیات ۴۳ طرح صنعتی، معدنی و تجاری در هرمزگان به طور همزمان انجام شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، برای اجرای این طرح‌ ها ۷۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات بخش دولتی و خصوصی هزینه شده است.

نوسازی کارخانه آرد و تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی بندرعباس، ساختمان گمرک منطقه انرژی بر پارسیان، کارخانه آجر در سیریک، واحد عمل آوری و بسته بندی آبزیان در روستای درتوجان از مهمترین این طرح‌ هاست که به بهره برداری رسید.

همچنین عملیات ساخت سیلوی ۵۰ هزار تنی کارخانه آرد بندرعباس، واحد تولید روغن و بازیافت لاستیک در بندرعباس، کارخانه بسته بندی آب آشامیدنی در رودان، ناحیه صنعتی جرون و فرآورده‌های نفتی در غرب بندرعباس، توسعه شهرک صنعتی میناب، کارگاه فرش بافی بشاگرد و ناحیه صنعتی حاجی آباد آغاز شد.

با بهره برداری از این طرح‌ها زمینه اشتغال هشت هزار و ۳۵۹ نفر در استان فراهم می‌ شود.

شماره خبر : ١٤٨٦٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.