چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > قدردانی استاندار هرمزگان از معاون عمرانی فرمانداری قشم، بخشدار شهاب و دهیار شیب دراز


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٤٨٦٣

تاریخ:1397/11/17قدردانی استاندار هرمزگان از معاون عمرانی فرمانداری قشم، بخشدار شهاب و دهیار شیب دراز

استاندار هرمزگان به دلیل اجرای پروژه های مهم در راستای زیباسازی ساحل، ساخت اسکله گردشگری و مجموعه تفریحات دریایی در روستای شیب دراز جزیره قشم از زهرا قهاری معاون امور عمرانی فرمانداری شهرستان قشم، آرش نیرومند بخشدار شهاب و محمد نیکزاد دهیار روستای شیب دراز قدردانی نمود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این تقدیرنامه آورده است:

جزیره بزرگ قشم از مناطق بسیار مستعد استان هرمزگان برای حضور گسترده گردشگران است که ایجاد زیرساخت های مناسب می تواند در تحقق این امر مهم و ایجاد اشتغال و درآمدزایی برای مردم این منطقه اثرگذار باشد.

اینجانب در بازدیدی که از روستای ساحلی شیب دراز جزیره قشم داشتم، شاهد اجرای پروژه های مهمی در راستای زیباسازی ساحل، ساخت اسکله گردشگری و مجموعه تفریحات دریایی بودم.

این پروژه های ارزشمند از ویژگی های مثبتی همچون استفاده از طرح های خلاقانه و نوآورانه، توجه به مشارکت مردم و معماری بومی و سنتی برخوردار هستند که تکمیل آنها رفاه و آسایش بیشتر را برای مردم منطقه و گردشگران به همراه خواهد داشت.

بدینوسیله لازم می دانم از زحمات و تلاش های بی شائبه شما که با خوش فکری، ذوق و خلاقیت چنین طرح هایی را به مرحله اجرا درآورده اید، تشکر و قدردانی نمایم و امیدوارم در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و توسعه هرچه بیشتر استان هرمزگان، موفق و موید باشید.

شماره خبر : ١٤٨٦٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.